Přejít na obsah

Jak doručuje pošťák u vas?


Doporučené příspěvky

Vraby veřejný obhájce Čp :) Já naopak měl s ČP velmi dobré zkušenosti, jak v Ostravě ,tak potom na Vinohradech.

Vše platilo než jsem se přestěhoval na Prahu 8, už ta pošta na Sokolské mi přišla na zabití (ztracené balíky, lístek týden potom co jsem něco vyzvednul atd, nikdo nikdy nezazvonil ani nezavolal a to jsem několikrát podával stížnost...)

No a to už mi přišlo hodně, potom jsem se přestěhoval na Karlín a na Sokolskou rád vzpomínám. To co předvádějí na poště na Karlínském náměstí jsem snad nikdy nezažil. 

Takže si nechávám vše posílat do práce, kde je to v pohodě a když už něco pošlu domů, tak ani nepočítám s možnosti doručení. Příjdu 2 minuty před zavíračkou (jediná doba kdy vyvíjí nějakou činnost - chcou domů), vystojím si 30 minut, řeknu ředitelce, že ne, že prostě nepříjdu zítra. Deset minut se s ní hádám, mezitím na mě dojde řada a dá li bůh tak odcházím s balíkem a po cestě pryč píšu stížnost :D 

 

Ještě mám jednu zajímavou zkušenost s ppl, kdy mi volá chlap, že už to ke mně nedá a jestli si pro balík můžu přijet na florenc, říkám ok. Na Florenci najdu adresu a volám chlapíkovi, ten asi za 5 vychází z nejbližší hospody s mým balíkem a pivem :D No v tom stavu bych asi taky raději neřídil, i když je to kousek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S ČP problém nemám, většinou k nám balíky vozí mezi 7 a 8 což bývám většinou doma. U kurýrů to je rozmanitější ale tam to záleží hlavně na lidech žejo. Několikrát se mi už stalo že byl ochotný dát balík někomu z rodiny v okolí a nebo mi to přivést do práce(asi 4 km od domu). Když mi pak párkrát volali asi 5 minut předem, jestli jsem doma, tak to nepotěší ale aspoň pak vím že ho už pa práci nemám čekat. 

 

Nejhorší zkušenost pak mám s Royal mail v UK, pošták zkoušel doručit balík v době, kdy celý barák byl v práci, tak ho prostě hodil do popelnice. Naštěstí to viděl nějaký soused z okolí a večer nám ho donesl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Olomouc. Pošta je ko*ot!! Debil co nedoručuje balíky je prostě debil, co nedoručuje balíky. Lístek nenechá. Kdybych nebyl tracking, neměl bych ponětí, že mě čeká nějaká zásilka.. Pošta je ko*ot! Víc k tomu asi nemám..

Nevíte někdo, kolik si takový nedoručovatel vydělá? Docela by mě to zajímalo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kladno. Doruceni domu nikdy neprobehlo (cca 10x), i kdyz byl vzdy nekdo doma, pokazde listek ve schrance - adresat nezastizen. Po techto zkusenostech si nechavam posilat vse do prace, tam si tohle posta nedovoli, nebylo by mozne zduvodneni adresat nezadtizen....

 

Odesláno z mého HUAWEI VNS-L21 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po techto zkusenostech si nechavam posilat vse do prace, tam si tohle posta nedovoli, nebylo by mozne zduvodneni adresat nezastizen....

Ale pozor, už jsem se setkal s hlášením Adresa nenalezena!!! - InTime a UPS jsou na toto velcí experti. Barák je na hlavní ulici a stojí tam cca 120 let...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak to bych necekal. Mozna to bude take v lidech.

tak já to také nečekal. Ale rozhodně je to o inteligenci kurýra aneb když už nemohu najít barák o rozměru 60 x 20 metrů naproti poště, tak se aspoň zeptám, kuwa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A bude to horší s poštou. V Chomutově z hl.pošty už odešlo během roku 20 ženskejch po 15-20 letech práce. Nabírají co přijde pod ruku a to je problém. Když už jde roznášet i vedoucí tak je něco špatně. Doručovatelku potkávám i v 16:30 chodí i dva tři rajóny.

Hlavně,že kokoti ve vedení jsou v pohodě a nic neřeší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V pátek (4.) mi nechali oznámení. Dneska (7.) tam jdu.. A baba kroutí hlavou a povídá: no jo, ale to už je asi vrácený, máte tu napsáno uložit do 14.

Nenechal jsem se znejistět a ukázal jí, kolikátýho podle mě je.

Tak se znova podívala a pravila, že už jsem si to vyzved 2. Na to jsem už nedokázal nic říct :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ale pozor, už jsem se setkal s hlášením Adresa nenalezena!!! - InTime a UPS jsou na toto velcí experti. Barák je na hlavní ulici a stojí tam cca 120 let...

 

InTime můžu potvrdit, poprvé a doufám, že naposledy....  sleduju zásilku jak mlsný pes, pak na jeden den odjedu a napíšou ti adresa neexistuje, celej den telefonuji jako idiot od Ruzyně až po hlavní poštu, než zjistím, že holandská pošta spolupracuje s InTime, no co by tu jezdil..... aspoň že jejich operátorka se 3x omluvila, prý zítra dovezou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že tady není moc lidí co by nesnaseli poštu tolik co já. I když něco prodávám tak jen osobní předání.

 

Ale byl sem donucen a v úterý kolem 10 jsem z Prahy odeslal a včera den poté mi mamka volá že balík přišel. Jako nechápu že tak rychle. Tak snad sem vás aspoň trochu naštval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pošta České Budějovice 7. Za všechny příhody tři poslední. Vratislavia Kosmos zaslané z Polska (doporučená zásilka) pošťák hodil přes plot na zahradu, aniž by se obtěžoval zvonit. Byl jsem ale za rohem baráku a viděl sem ho. Doručenku prý podepsat nepotřeboval, vždyť prý "se za ty léta, co k vám jezdim, známe, ne?". Za měsíc opět doručení hodinek, pošťačka (tentokrát) zvoní, že má pro mě balíček a cpe mi doručenku pod nos. Podepíšu. "Kolegyně to za chvilku přiveze, ona se někde zdržela." No ty vole... Přijela za necelých 5 minut. A příhoda poslední, zatím nedořešená, zásilka podána v pondělí v Praze, dnes ... ve screenshotu v příloze dnešní stav. Z Drážďan mi Amazon zásilku doručí druhý den. A zkur... česká pošta - malé "č" je záměrné, velké si ti Čůrá... nezaslouží, stejně jako zvýšení platů - nedoručí za týden zásilku Prahy. Zprivatizovat a vyházet je všechny.

post-38075-0-81373900-1480074092_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem se na poště také neskutečně nas.al. Na Mallu objednáno v sobotu (ok, víkend), ve středu ráno (zdůvodněno výpadkem googlu) předáno přepravci - Česká p...a, výsledek toto. Zhodnoceno negativně, podána reklamace, voláno na SPU - prý je už toho moc a nestíhají. Na výsledek čekám, ale je mi to celkem jedno, měl to být dárek pro ségru, která k nám přijede dnes. Nejsem si vědom toho, že bych termínově něco podcenil, nebo snad zanedbal...

 

 

 

 

 

post-15103-0-21834500-1480075196_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás (okr. Kroměříž, dědina 3 tis. obyv) s doručováním všechno na jedničku. Vždycky zvonek, slušnost, trpělivost. Ty ženský tam ve velké míře dělají roky a nic jinýho, než se snažit jim vlastně nezbývá, páč by na nich jinak nezbyla nit suchá. Na Žižkově jsem s doručováním problém taky nikdy neměl. Zvonky nám dlouho nefungovaly, tak pošťák vždycky volal, že doručuje. Byl to fajn chlapík. Podle mě je to o lidech jako všude. Víc za tím nevidím.

 

S odesíláním mám ale zkušenost strašnou. Podělali kód země a místo do UK posílali do US. Měsíční martyrium mělo naštěstí dobrej konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...