Přejít na obsah

Jak doručuje pošťák u vas?


Doporučené příspěvky

U nas dorucuje jak taky kokot, normalne lenivi zobrat list zo sebou, pre kazde hovno mam chodit na postu. Hlavne ze ucty do schranky strci vie. Ani sa neobtazuje zazvonit. Curak s prepacenim.

 

Teraz som si nasiel listocek v schranke tak je to cerstve!

Upraveno uživatelem DrSlamastika
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás to samý.

Blbě placenej, přetíženej, protivnej.

Vloni v létě jsem byl svědkem jak pošťák na poště v zázemí pičoval, že se na to může vykašlat, že ať si ty krabice s prachama klidně bouchnou, když mu je dali v autě až dozadu.

No a o Vánocích čekáme dárek z eshopu a nic. Zaplaceno, ale ticho po pěšině. Šel jsem po deseti dnech a ujišťování odesilatele na poštu a tam jakoby nic říkaj, že náš balík je poškozený, tak ho mají tam, ale ani nedali vědět, protože nemaj čas. Chtěl jsem ho vidět - balík nahozenej oranžovou barvou - právě od těch trezorů s prachama. Reklamace zboží potřísněného barvou co pronikla až do balíku ano, ale pouze pokud tam zboží necháme. Říkám, že snad stačí fotka ne, že dcera bez plyšáka pod stromečkem umře.. No ani hovno, buď si balík vem a nereklamuj, nebo reklamuj a nech tady. Vzal jsem ho, udělal fotky a reklamoval emailem. Neozvali se.

Začal jsem od tohodle měsíce posílat Zásilkovou...

Upraveno uživatelem Joe75
překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahojte, mám nový zážitek s českou poštou. Nedávno jsem poslal menší zásilku do USA a adresát ji nepřevzal (netuším, co se přihodilo, na maily zatím nereaguje). No a zásilka se vrací zpět. Byla zadržena a je na celní poště Praha  s tím, že musím ČP dát plnou moc k proclení (200 Kč) a oni ji pro mě proclí. Vzhledem k tomu, že se jedná o moji zásilku, tak asi clo a DPH platit nebudu, ale jen ta skutečnost, že “proclívají” mnou zaslanou zásilku, je směšná. To jen pro ilustraci, jak pošta rýžuje i na zásilkách, co se vracejí odesílateli. Poslal jsem info i  poštovnímu ombudsmanovi, ale netuším, co s tím udělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

@warann

na dotaz, co dělá můj balíček na vyměňovací poště Praha 120, když jde z EU, mi úřad odpověděl, že slouží jako hraniční přechod pro veškeré poštovní zásilky, bez ohledu na zemi odesilatele. No a vzhledem k tomu, že to ze SRNí chodí mit Deutscher Post, nebo DHL, jejímž smluvním partnerem v Čechách je Česká pošta, není poště Praha 120 vyhnutí (pakliže to nejde špedicí). jo a tracking ČP je žalostný, zjistíš sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 3. 2022 v 12:41, Traveller napsal:

Ahojte, mám nový zážitek s českou poštou. Nedávno jsem poslal menší zásilku do USA a adresát ji nepřevzal (netuším, co se přihodilo, na maily zatím nereaguje). No a zásilka se vrací zpět. Byla zadržena a je na celní poště Praha  s tím, že musím ČP dát plnou moc k proclení (200 Kč) a oni ji pro mě proclí. Vzhledem k tomu, že se jedná o moji zásilku, tak asi clo a DPH platit nebudu, ale jen ta skutečnost, že “proclívají” mnou zaslanou zásilku, je směšná. To jen pro ilustraci, jak pošta rýžuje i na zásilkách, co se vracejí odesílateli. Poslal jsem info i  poštovnímu ombudsmanovi, ale netuším, co s tím udělá.

No ako si dopadol? Toto by ma zaujimalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Opakovane ma jemne vytocila SPS.
Prisla notifikacia o prvotnom spracovani zasielky na SK den pred odchodom na dofcu.
Tak tam volam - jasne pozdrzime to na sklade 2 tyzdne, neni problem. A staci na buduce napisat email.
Druhy den mi vola kurier, ze je u brany.
O par dni dalsi balicek. Pisem email, pride odpoved ze jasne, neni problem.
Na druhy den vola kurier (iny hlas), ze je pri brane. Ziadam o dorucovanie o 2 tyzdne. Jasne, neni problem. Vecer cinkne email, ze je zasielka v parcel centre balikovo. Hm.
Pride 3. zasielka. Ja blbec opat pisem email. A opak vola kurier.
V nedelu prichadza notifikacia, ze zasielka v Balikove bude do pondelka (preslo 7 dni) a potom ide naspat odosielatelovi...
Musim presviedcat SPS/Balikovo aby to o 3 dni predlzili.
Pritom kurier je velmi ochotny pan s ktorym si obcas aj pokecame. Ale centrala je uplne mimo, co mi len potvrdil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

špelda66: Neblbni, pockej. Prece si nemysli ses, ze by to posta dorucila za tri dny. To se najde, dej tomu aspon tyden. 

xbraj19: Reklamovat neco u CP? Tak presne tohle zkousel partak. Loni v prosinci mu mesic dorucovali "darky" pro rodinu. Nekdy z kraje prosince. Dorazilo v lednu rozje*ane na srac*ku. Odesilatel nad tim mavnul rukou (nejaka pani). Ale on ne. Vysledek? Resil to do pulky !zari! a samozrejme zamitnuto :-D. Prubezne mne v robote informoval o celem procesu. Jak z blbeho romanu. Naprosto k neuvereni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zasrana zasilkovna, objednam na amazonu, dojde to az sem a nejspis pri predavani adresy mezi dopravcema doslo k mirnemu zkomoleni jmena. Vcera rano jsem dostal sms ze nemuzou dorucit a abych upravil adresu. Dneska to jdu opravit a uz jsem pry propasl lhutu 24 hodin a zasilka jde zpet. Info ohledne 24 hodin nikde v sms nebyla, pouze v mailu jak jsem ted zjistil. A ta spatna sdresa byla, ze me dali do prijmeni dve A misto jednoho a navic to bylo do firmy takze ulice, mesto, nazev firmy vse spravne. Tvl to jsem se zase rozcilil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Balíkovna - nedoporučuji - ať zhyne.

Balík - místo doručení do Alzabox u obchodního domu, okraj města - non stop vyzvednutí, parkování v pohodě.

Dnes info - z provozních důvodů zanecháno na poště / barák v centru na náměstí. Otevřeno 9-12 / 13-16. - bez možnosti přesměrování, parkování, báby na poště "sedřený" a nasraný.

Děs běs, nikdy víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...