Jump to content

Jak doručuje pošťák u vas?

Xenomorfus
 Share

Recommended Posts

U nas dorucuje jak taky kokot, normalne lenivi zobrat list zo sebou, pre kazde hovno mam chodit na postu. Hlavne ze ucty do schranky strci vie. Ani sa neobtazuje zazvonit. Curak s prepacenim.

Teraz som si nasiel listocek v schranke tak je to cerstve!

Edited by DrSlamastika

U nás to samý.

Blbě placenej, přetíženej, protivnej.

Vloni v létě jsem byl svědkem jak pošťák na poště v zázemí pičoval, že se na to může vykašlat, že ať si ty krabice s prachama klidně bouchnou, když mu je dali v autě až dozadu.

No a o Vánocích čekáme dárek z eshopu a nic. Zaplaceno, ale ticho po pěšině. Šel jsem po deseti dnech a ujišťování odesilatele na poštu a tam jakoby nic říkaj, že náš balík je poškozený, tak ho mají tam, ale ani nedali vědět, protože nemaj čas. Chtěl jsem ho vidět - balík nahozenej oranžovou barvou - právě od těch trezorů s prachama. Reklamace zboží potřísněného barvou co pronikla až do balíku ano, ale pouze pokud tam zboží necháme. Říkám, že snad stačí fotka ne, že dcera bez plyšáka pod stromečkem umře.. No ani hovno, buď si balík vem a nereklamuj, nebo reklamuj a nech tady. Vzal jsem ho, udělal fotky a reklamoval emailem. Neozvali se.

Začal jsem od tohodle měsíce posílat Zásilkovou...

Edited by Joe75
překlep

• 4 weeks later...

Ahojte, mám nový zážitek s českou poštou. Nedávno jsem poslal menší zásilku do USA a adresát ji nepřevzal (netuším, co se přihodilo, na maily zatím nereaguje). No a zásilka se vrací zpět. Byla zadržena a je na celní poště Praha  s tím, že musím ČP dát plnou moc k proclení (200 Kč) a oni ji pro mě proclí. Vzhledem k tomu, že se jedná o moji zásilku, tak asi clo a DPH platit nebudu, ale jen ta skutečnost, že “proclívají” mnou zaslanou zásilku, je směšná. To jen pro ilustraci, jak pošta rýžuje i na zásilkách, co se vracejí odesílateli. Poslal jsem info i  poštovnímu ombudsmanovi, ale netuším, co s tím udělá.

• 1 month later...

Mám taky něco k Český poště. Jde mi helma z Německa a právě jsem zjistil, že zásilka je na Vyměňovací poště. Ale tam mají jít zásilky ze zemí mimo EU nebo.....?

podle me jde vsechno pres vymenovaci postu, ja tohle zazil par roku nazpet z polska... vzdusnou carou jsme byli asi 200 km od sebe, ale balicek poslany postou sel poctive na "centralu" cilove zeme a urazil tak navic asi 400 km :D

@warann

na dotaz, co dělá můj balíček na vyměňovací poště Praha 120, když jde z EU, mi úřad odpověděl, že slouží jako hraniční přechod pro veškeré poštovní zásilky, bez ohledu na zemi odesilatele. No a vzhledem k tomu, že to ze SRNí chodí mit Deutscher Post, nebo DHL, jejímž smluvním partnerem v Čechách je Česká pošta, není poště Praha 120 vyhnutí (pakliže to nejde špedicí). jo a tracking ČP je žalostný, zjistíš sám

V 22. 3. 2022 v 12:41, Traveller napsal:

Ahojte, mám nový zážitek s českou poštou. Nedávno jsem poslal menší zásilku do USA a adresát ji nepřevzal (netuším, co se přihodilo, na maily zatím nereaguje). No a zásilka se vrací zpět. Byla zadržena a je na celní poště Praha  s tím, že musím ČP dát plnou moc k proclení (200 Kč) a oni ji pro mě proclí. Vzhledem k tomu, že se jedná o moji zásilku, tak asi clo a DPH platit nebudu, ale jen ta skutečnost, že “proclívají” mnou zaslanou zásilku, je směšná. To jen pro ilustraci, jak pošta rýžuje i na zásilkách, co se vracejí odesílateli. Poslal jsem info i  poštovnímu ombudsmanovi, ale netuším, co s tím udělá.

No ako si dopadol? Toto by ma zaujimalo :)