Přejít na obsah

Jak doručuje pošťák u vas?


Doporučené příspěvky

V našem městečku v pohodě a ještě se člověk nasměje, dnes jsme přijeli k bráchovi před barák a na mezi tam čůrala nějáká sedmdesátiletá rašple a když nás viděla tak začala řvát moment pane, mám pro vás doporučený dopis. Pak natáhla gaťky a přiběhla k nám skutečná pošťačka, my jsme s bráchou vyprskli smíchy a ještě teď když si na to vzpomenu se začnu kuckat :-) Jo a pak nasedla na kolo a odjela, nemají to lehký holky, nemají....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dalsi zkusenost s ceskou postou. Ve stredu rano odeslana obalka z centra Ostravy dorazila az dnes pozde odpoledne. Navic je zvlastni, ze postacka chodi jen dopoledne. Kdyz sem 16:10 odchazel z domu nebylo nic (prislo to mezitim,co sem byl pryc, prevzala to babicka a dala na chodbu). A prisly s ni i balicky z Ciny. Takze zacinam mit dojem, ze vzhledem k tomu, ze mi toho z ciny chodi vcelku dost, zacali postaci moje jmeno davat na hromadku a tak jednou za tyden az jednou za 14 dnu mi to tady nejaky vylosovany cerny petr k veceru priveze pri rozvozu baliku. 

A to je ten lepsi pripad. Minuly tyden sem si byl na poste pro balicek z Ciny s tim, ze do schranky mi byla vhozena az opakovana vyzva spolu s prvni vyzvou. Rozdil 5 dnu v datu. Nejdriv sem si myslel,ze to je na dva baliky. U prepazky sem dostal balik a pani mi rika, ze tam mam jeste neco, takze mne prehodila k jine prepazce a byl tam jeste jeden balik. Ale o tom zadna zminka. Takze to zachranila jen pani na prepazce, ktera mne na to upozornila, kdyz to videla v systemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník LukeD

Už jsem to sice v reakci na jiný příspěvek hodil do vlákna Co mě právě naštvalo, nicméně tady je to přeci jen více na místě:

 

V neděli jsem vyhrál aukci v Německu, načež byla zásilka zadána do systému DHL ve středu navečer. Teprve v pátek odpoledne se dostala k nám, kde balíček přebralo PPL, takže jsem logicky čekal, že dorazí až v pondělí. Zvláště pak když na stránkách DHL psali o doručení další pracovní den. Jaké pak bylo mé překvapení, když mi včera večer dorazil email od PPL, že balíček bude doručován dnes, a že časové rozpětí upřesní v SMS, pokud bylo uvedeno tel. číslo, příp. bude na webu. Deklarovaný čas byl 11-13, doručovatel dorazil krátce po půl dvanácté. Když jsem mu říkal, že jsem překvapen, že to doručují dnes, tak mi jen s úsměvem odpověděl, že teď doručují i v sobotu. Suma sumárum, spokojenost největší!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechávám si doručovat na oblasti a do práce, takže bez  problému ať už jsou to netrackovací čínské blbiny, doporučené nebo balíky.
S PPL, TopTrans a dalšími se celkem známe, též bez problémů.

Na České poště mě mrzí nedodělaná aplikace pro sledování zásilek, používám 17track - kdyby znal někdo něco lepšího, rád si nechám poradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak posledni zkusenost s ceskou postou...

13.2. podani zasilky (balik do ruky) kolem 13h.

14.2. presun z jedne posty v OV na dalsi postu (asi 5km).

15.2. presun z OV do Prahy,

16.2. dorucovani, adresat nezastizen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jsem si vzpomel na zajimavost. Chtel sem to nafotit v praci, bohuzel sem se tam uz nedostal. Nase pobocka v Ostrave potrebovala odeslat na pobocku do Slavkova krabici o hmotnosti asi 5kg, rozmerech tak 20x40x50 cm. Spechalo to, takze se na poste zaplatila nejaka extra rychla sluzba s tim,ze to tam musi byt druhy den. Nebylo to ani druhy ani treti. V pondeli to zacala pobocka resit. Zustalo to teda nekde viset (pry asi na podaci poste). Kazdopadne baliik odeslany ve ctvrtek s tim, ze tam v patek musi byt, dorazil dalsi tyden ve stredu (po 6-ti dnech). Reklamovala se tedy sluzba, svete div se, posta reklamaci uznala a poslala odskodne slozenkou. Na slozence byla castka 10,- (slovy deset) korun ceskych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Česká pošta je katastrofa maximální. Poslední libůstka - zásilka z Brna podaná ve středu 15. To bych si tam kurňa rychleji došel pěšky.

Napřed "technické důvody", čti, nechtělo se nám.

Včil "potřeba upřesnění adresáta", čti, zas se nám nechtělo, po víkendu toho máme moc, polibte nám řiť.

WTF? Telefony nikdo nebere. Banda nehorázná!

post-1770-0-13718700-1487606189_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pochvala pro ppl, včera objednávka, odesláno 18:40,

dneska ráno sms že doručení mezi 14 a 15, v jednu volal řidič že se omlouvá,

že by mohl přijet už o půl druhé, jestli to nevadí :)

Nevadí a potěší. Je to o přístupu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slovenská pošta hrôza, obyčajný balik z GB podaný 30.1.17 dnes som prevzal po osobnom pátraní na pobočkách pošty pritom podľa razitka to došlo už 31.1.17 !!!!!! no comment

Jsem si vzpomněl, jak jsem tuhle objednával hodinky přes EMS z JPN. Podle trackingu byly v Praze za 2 dny, 14 dní trval běh přes vyclívací poštu 120 k nám... A to se vyplatí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...