Přejít na obsah

Hamilton Jazzmaster Viewmatic


Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

chtěl bych se pochlubit se svými prvními Swiss Made hodinkami. Mé první hodinky SEIKO SKX007 byly nevyhovující k elegantnímu oblečení do zaměstnání, tak jsem začal hledat elegantní hodinky za přijatelnou cenu. V hledáčku byly původně chrona Hamilton Jazzmaster a dále také Tissot Visodate. Postupem času se mi ale chrona přestaly líbit hlavně kvůli pozici data na "čtyřce". Konečná volba tedy padla na  Jazzmaster Viewmatic s bílým ciferníkem, které mi přijde designově čistější. Hodinky nosím 3x-4x do týdne a nepřestávám obdivovat jejich krásu, plastický ciferník a krásné pouzdro. Doposud jsem ani na minutu nelitoval utracených peněz. Tyhle hodinky za to prostě stojí.... 

 

 

post-377-0-64304300-1475315074_thumb.jpg

post-377-0-85736300-1475315098_thumb.jpg

post-377-0-76691200-1475315119_thumb.jpg

post-377-0-98775500-1475315128_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný.. :) Hodinky jsou reference H325150, uvnitř tiká ETA 2824-2. Aktuální přesnost hodinek je +1s/den, občas mám pocit, že jdou zcela přesně. Průměr pouzdra je 40mm, což je na mojí ruku 17,5 cm maximální únosný průměr. Sklo je safírové. Hodinky jsou voděodolné 50m, ale plavat s nimi beztak nikdy nepůjdu. Na hodinkách je hnědý řemínek široký 20mm, imitace aligátora. V základu je k němu klasická spona s logem Hamilton. Jelikož mi při nasazování jednou hodinky upadly na zem, dokoupil jsem neoriginální motýlovou sponu..  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle Hamiltony se mi vždycky moc líbily, hlavně ta giloš (říkám to správně?) :D

Škoda, že nejsem oblekovej týpek... docela by mě zajímalo, jak by vypadaly na jiném řemenivu třeba k džínám a triku... 

Gratulace k super hodinkám!

 

Na tahu jdou bez problémů i k džínám. Já je na koženém pásku nosím k polotriku a vypadá to dobře.. 

Upraveno uživatelem Yen.da
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasna citelnost, paradni cifr. Dobra volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...