Přejít na obsah

Prim Orlík II bronz L.E.


Doporučené příspěvky

Návštěvník YPO

:D .... cigi wole :D 

 

domnívám se že z 250ks se do mořské vody nepodívá ani jeden a když už by se přiblížil mořský plž tak by to byla pěkná fotka do kalendáře (třeba na druhej tejden v červenci)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D :D No, jo, Hasňa mi zas otevřel oči - Co když PRIM nemlží a opravdu je z té zobrazené substance, jakkoli ji nazveme, vyrábí ?? To je sci-fi v reálu jak silikón vejly nad metují. Zbrojní průmysl neradno podceňovat, vědí, co my ani netušíme.......

 

:D Já vím, s mořskou vodou jsem to přitáh za vlasy :D, ono ale pot je taky plný solí a tak, co si rády zareagují..... a pak jde myslím i o mechanické vlastnosti.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neuvěřitelný komedianti. Novodobé Primky nemám v úmyslu kupovat ani u nich renovovat, takže se tím báječně bavím. Zpackaný renovace, strašidelná limitka Karel IV., do toho si střihnou hodinky s autogramem od mYloše, kvarcový pilotky jako povinnou výbavu olympioniků (protože ruský MIG i česká lokomotiva vlastně mají stejný font čísel) a nakonec to završí tímhle majstrštykem. Bravo :D A všechno za neskutečné ceny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim, souhlasim i s Hasnou a neni to v kontradikci s tim, ze se mi hodinky libi. Tohle je proste standardni Elton a ilustruje to princip jejich pristupu k vyrobe hodinek bohuzel.

To dýnko je po objasnění významu CuSn8 průser, imho. Já bych to nechal předělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol tak uz je to i mimo vody "zleho a zakerne zaujateho fora plneho hnidopichu co nemaj nic jinyho na praci nez veschno sepsout". to je PR, panecku...

jinak číňana jsem precetl uplne stejne a navrhuju proto pro tyto krasne (bez ironie) hodinky pseudonym číňan. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať už je to v té pájce cokoliv, v bronzu CuSn8 to vynechané číslo za Cu není jednička, ale 92 (zbytek do 100 %). A jak už tady mnohokrát zaznělo, jde o hmotnostní poměr složek, ne o počet atomů. Takže obrázek na dýnku je opravdu zcela mimo a svědčí o nepochopení základních věcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím, že obrázek na dýnku mající reprezentovat materiál pouzdra CuSn8 je zavádělící a pro chemiky i techniky nesmyslný. Nepomůže ani trapné vymlouvání se na invenci případného "uuumělce". I v technicky neznalém divákovi nebo zákazníkovi automaticky vzbuzuje představu že v materiálu dýnka je 8x více cínu než mědi. Každému jen trochu soudnému člověku musí dojít, že je to NESMYSL, když si uvědomí jak je cín měkký. Říkám tomu "Eltónské TETRA" (zkratka od TEchnicky TRApné).

 

Poznámka: Eltónským managerům je to myslím úplně jedno podle hesla: "Jen ať se o nás mluví i když by to mělo být dobře".

Upraveno uživatelem Mipa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ten kdo je na fb nejvic pranyruje je hadejte kdo :), "mimo vody" moc neni ...

lol tak uz je to i mimo vody "zleho a zakerne zaujateho fora plneho hnidopichu co nemaj nic jinyho na praci nez veschno sepsout". to je PR, panecku...

jinak číňana jsem precetl uplne stejne a navrhuju proto pro tyto krasne (bez ironie) hodinky pseudonym číňan. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...