Přejít na obsah

Prim Orlík II bronz L.E.


Doporučené příspěvky

Ještě v souvislosti s novou limitkou Havel mi to nedá nepodělit se o postřeh. Ve srovnání limitek Orlík II bronz a Havel musím ocenit to důsledný logický štimující sestavení povrchů jednotlivých elementů do elegantního a úderného celku. Překvapuje mě, jak dominantní je to  kvalita, protože dělá  z Orlíků bronz a třídu atraktivnější hodinky, něž shledávám ty Havel. A to ty Havel považuju za solidní povedenou limitku a základní model Orlíku esteticky za ve všem horší, než můj oblíbený základní model Brusel, na kterém je vystavěna limitka Havel. Asi to bude financova zásluha, něco mi říká, takže gratuluju.

 

A pak přijde ňáký trdlo a s dobrým úmyslem prdne na dýnko svou pošetilou invenci, prim klasicky nezkontroluje, nezkoriguje, nezajímá se .......  a dojem je ten tam.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě v souvislosti s novou limitkou Havel mi to nedá nepodělit se o postřeh. Ve srovnání limitek Orlík II bronz a Havel musím ocenit to důsledný logický štimující sestavení povrchů jednotlivých elementů do elegantního a úderného celku. Překvapuje mě, jak dominantní je to  kvalita, protože dělá  z Orlíků bronz a třídu atraktivnější hodinky, něž shledávám ty Havel. A to ty Havel považuju za solidní povedenou limitku a základní model Orlíku esteticky za ve všem horší, než můj oblíbený základní model Brusel, na kterém je vystavěna limitka Havel. Asi to bude financova zásluha, něco mi říká, takže gratuluju.

 

A pak přijde ňáký trdlo a s dobrým úmyslem prdne na dýnko svou pošetilou invenci, prim klasicky nezkontroluje, nezkoriguje, nezajímá se .......  a dojem je ten tam.

Cigi,smekám, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty hodinky jsou sakra povedeny a dotazeny, tim spis ten nesmysl na dynku nepotesi...

Ještě před rokem neměli v Eltóně ani páru o tom, že se hodinky dají dělat taky z bronzu, takže je celkem zázrak, že pos.rali jen nějakou maluvku na dýnku a že jinak jsou ty hodinky fakt k světu....

Upraveno uživatelem Mirek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale meli. Poprvý jsem po nich chtěl bronzovky při navsteve Eltonu, kdy jsme s Jarettem resili kvalitu při výrobě limitky Orlíku. To byl loňský leden. Mi řekli že to zcerna a ze mi na to nedají záruku :-)

Myslel jsem to nadneseně, ale jistá zdráhavost s použitím bronzu z jejich strany byla. Jestli si jeho použití nechávali až na Orlíky, dobře udělali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V letáku už jen 3 chyby! To je s ohledem na množství textu (tedy spíše vaty) poměrně dobrý výkon.

 

 

 

Já jich tam napočítal o něco víc, a to neberu v úvahu některá přinejmenším pochybná tvrzení. Nejvíc bije do očí modelová řada Orlik (s krátkým i). Délka textu je ovšem svým způsobem obdivuhodná, vzhledem k tomu, že téměř neměli co říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky vypadají moc dobře - ta kombinace jim sekne! Pro Elton je to jednoznačně krok správným směrem rozšířit nabídku o bronz. Jen bych už pomalu šetřil s těma oficiálníma limitkama Orlíků - šetřil si to na opravdu na výjimečné události - aby pak nebylo 20 oficiálních limitek...ztrácí to pak kouzlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na stránkách Eltonu jsou to asi jediné hodinky, které mají něco vypovídající fotky. Byť jen dvě. U ostatních Orlíků se ukáží hodinky ze dvou stran, bez jakýchkoliv detailů. Absolutně jalové. Ani Tobruk nedocenili na pořádnou galerii. Tady už měl Elton dávno něco udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...