Přejít na obsah

Prim Orlík II bronz L.E.


Doporučené příspěvky

"in - house"  to je jako u malých a drahých hotelů název " botique".

Mě je jasné že se ze značky PRIM snaží udělat něco exkluzivho,  ale mě se líbí přístup Steinhart - kvalitově výborné hodinky - cenově 1/3  ostatních. Má dost bronzových modelů. Vynikající limitka potápek Triton - bronze doteď lituji, že jsem si je nekoupil teď se prodává i 2x původní cena. Standartní nynější poločerné se mi nelíbí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxipesfik

Toť pravda. Pokud in-house nenabízí nic navíc oproti etalonu jako ETA, potom je naprosto zbytečný. Mám obavy, že Prim in-house prohrává ve všech pomyslných kritériích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale není to masovka jako ETA a vymysleli ho čeští inženýři, ...... a nakreslili to technickými pery Centrograf.......

Esi to fakt kreslili centrografama, tak pak uz se nicemu nedivim...

Bo i stari projektanti ve vitkovicach kreslili staedlerama...A to i za totace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

:notworthy: :notworthy: :notworthy:  Ještě bych prosil fotku zmačkanýho pauzáku, nas-aně hozenýho do koše ....

:lol2:  Neni problem, ale asi si to umime predstavit...

 

 

Soused s nima kreslil,něco šlo i přeškrabat,ale dnes na počítači je to někde jinde.

 

Jasne, na pauzak uz se nekresli spousty let.

Spise mi slo o to, ze i kdyz 90% kreslily (obtahovaly) kreslicky, tak (a je to videt, ze jsou ve stavu novych) s centrografama nikdo nepracoval. Byly problematicke na udrzbu, kvalita čáry byla diskutabilni, zivotnost hrotu mala. Nevim, kde to tenkrat objednavali, kazdopadne vetsina per a tuzek byla Staedler, pak sem tam Rotring a zbytek nestalo za rec. Uz teda vetsina pouzivala "pentelky" i kdyz nekteri uplne stari projektanti nedali dopustit na "krajony". A sranda byla s tvrdosti tuh, vetsina kreslila nejakyma 5H, ale byli i fanatici, kteri zvladali az 8H. To uz bylo jak diamant, na bezny papir to neudelalo vubec zadny dojem, to bylo jak po nem skrabat rysovaci jehlou  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EngineerHack, on 01 Pro 2016 - 14:28, said:

 

a jsou aleaspon sparavne ?

Pochopitelně nejsou, jak také u Primu jinak (bohužel). Sice zmizely popisky, díky kterým byl nesmysl okamžitě zjevný, ale nesmyslný obrázek zůstal. Ono tedy nelze říci, že samotný obrázek je nesmyslný, je to samozřejmě model nějaké struktury, ovšem nijak nesouvisí s těmito hodinkami a slouží tam pouze jako samoúčelná ozdoba. Ale třeba nám Prim vysvětlí, že to vlastně není žádný model, že jde prostě o takovou abstraktní grafiku.

Upraveno uživatelem PavelK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...