Přejít na obsah

Čo si myslíte o značke Jaguar?


Doporučené příspěvky

Dočkáte sa :) Akože kľud, ja sa len pýtam na názor. Ale ako vidím, značka Festina je tomto webe takmer nepriateľom štátu. K veci: konkrétne sa mi páči tento model:

jaguar-men-watch-j813-1-automatic-open-h

Prednosti:

a) automat, B) zafír, c) gumový (kaučukový) remienok - vyhovuje mi oveľa viac ako kovový (tlačí ma), aj ako kožený (nasakuje vodu), d) vážne sa mi páčia (naživo vyzerali hodinky ešte lepšie ako na fotkách).

Na hodinky som naďabil náhodou v obchode Festiny v Berne a zaujali ma, úplne mi udreli do očí. Cena 1900 CHF, t.j. asi 45000 CZK.

 

No NAOZAJ nepoznám nikoho, kto by hodinky tejto značky vlastnil, preto sa pýtam (presnosť, spoľahlivosť, reakcie okolia a pod. - hlavne či to ľudia nepovažujú za čínsky fake, ktorý parazituje na značke auta).

 

Sakra, ale takúto spŕšku nadávok som už dávno na fóre nenažil (hlavne v súkromných správach) :(

 

Nebud smutny z nadavek, i kdyz se mi nechce verit, ze by ti tu nekdo nejak sproste nadaval :/

 

Kazdopadne, jak uz psali i jini prede mnou:

1. Pruhled na strojek u sportovnich hodinek je hrozna a nevkusna zalezitost.

2. Pruhled na strojek u oblekovek muze byt fajn, zalezi jak to kdo bere. Ovsem problem je ten, ze bavit te to bude dva dny a hodinek se pak budes tezko zbavovat.

3. 45 tis je nadhernej rozpocet, kterej muzes dat za opravdove hodinky, at uz nove, nebo lehce jete. A budes mit cibule, co ti budou delat radost. Pokud chces sportovni potapky na gume, tak mrkni na Seiko Marinemaster (MM300), nebo cokoliv jineho. Kdyz koupis na tahu, tak gumu na ne muzes narvat skoro vzdycky. Uz tu padly i jete bondovky Omega SMP nebo namatkou neco od Orisu, ti maji potapek na gume taky hafo. Na gume vypadaji i dobre treba Longines Hydroconquest (LHC) nebo treba Christopher Ward Trident.

4. Ty Jaguary maji prodejni hodnotu tak maximalne 5 tis Kc, vic by za ne nedal snad ani slepec. Jak uz psali vys, budes pusobit jako ze sis koupil reklamni smuky za 499Kc k piksle kecupu.

5. Takze se nadechni, vychladni, trosku se tu porozhlidni a popremyslej. Pokud porad budes mit v hlave Jaguar a pustis se do koupe, tak jen moc necekej, ze tu sklidis velky ohlas. Na druhou stranu jak uz jsem psal, hodinky budes nosit ty a musi delat radost tobe, ne nam. Pokud budou delat radost i nam, je to jen pridana hodnota navic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak říká jeden chronokolega, mrtka z krtka. Sice to má na cifru swiss made, ale bude to seskládaný z dílů z celýho světa (nejčastěji Čína, nebo nákup u dodavatele v Kanadě, který to stejně vyrábí v Číně) a swiss tam je jen strojek a práce. Stejný jak Steinhart a podobný lowend do dvacky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všimli jste si, že podle stránek výrobce to má mít chronograf a datumovku? :D To si myslím, že mluví za všechno. Od výrobce, kterej si nepohlídá u hodinek za skoro 2000 USD popisek na stránkách můžeme těžko čekat, že si bude nějak závratně hlídat kvalitu výroby hodinek. A jak tady bylo řečeno - za tyhle prachy se dají vybírat podstatně dospělejší hodinky, o kterých nikdo nebude přemýšlet, jestli jsou reklamní nebo z číny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

andy to tu zhrnul stručne a jasne. vegalogic, neblázni a jaguáru v hodinách sa vyhni. za tvoj rozpočet môžeš mať naozajstné hodinky. trebars orisky na gume..

Nebud smutny z nadavek, i kdyz se mi nechce verit, ze by ti tu nekdo nejak sproste nadaval :/

 

Kazdopadne, jak uz psali i jini prede mnou:

1. Pruhled na strojek u sportovnich hodinek je hrozna a nevkusna zalezitost.

2. Pruhled na strojek u oblekovek muze byt fajn, zalezi jak to kdo bere. Ovsem problem je ten, ze bavit te to bude dva dny a hodinek se pak budes tezko zbavovat.

3. 45 tis je nadhernej rozpocet, kterej muzes dat za opravdove hodinky, at uz nove, nebo lehce jete. A budes mit cibule, co ti budou delat radost. Pokud chces sportovni potapky na gume, tak mrkni na Seiko Marinemaster (MM300), nebo cokoliv jineho. Kdyz koupis na tahu, tak gumu na ne muzes narvat skoro vzdycky. Uz tu padly i jete bondovky Omega SMP nebo namatkou neco od Orisu, ti maji potapek na gume taky hafo. Na gume vypadaji i dobre treba Longines Hydroconquest (LHC) nebo treba Christopher Ward Trident.

4. Ty Jaguary maji prodejni hodnotu tak maximalne 5 tis Kc, vic by za ne nedal snad ani slepec. Jak uz psali vys, budes pusobit jako ze sis koupil reklamni smuky za 499Kc k piksle kecupu.

5. Takze se nadechni, vychladni, trosku se tu porozhlidni a popremyslej. Pokud porad budes mit v hlave Jaguar a pustis se do koupe, tak jen moc necekej, ze tu sklidis velky ohlas. Na druhou stranu jak uz jsem psal, hodinky budes nosit ty a musi delat radost tobe, ne nam. Pokud budou delat radost i nam, je to jen pridana hodnota navic ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štajnhart za 12 je určitě x krát lepší než tenhleten předraženej Jaguáří šit za neuvěřitelných 45.

cena je úlet to jo. Jinak princip je stejný, zjednodušení výrobních postupů, outsoursing výroby do zemí s nízkou cenou práce a maximální vydojení swiss made

Edit: nic proti Štajnům, evidentně jim to šlape a lidi to kupujou

Upraveno uživatelem financ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal na zacatku (ac sem se mylil s tim, ze jsem mel za to, ze patri pod Jaguar - vyrobce aut), tak bych se podival jinde. Napsali to tu jini...

 

Kazdopadne, pokud chces pekne hodinky, ktere budou za tu cenu budou kvalitni a ne jen cinsky predrazeny sunt, tak koukej jinde.

Pokud chces poradit od zdejsich nadsencu do hodinek, tak napis rozpocet a co bys chtel, urcite se tu sejde spousta navrhu (i krom tech uz zminenych), ktere te nasmeruji tim spravnym smerem a budes mit hodinky s velkym H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal som tu za ten Jaguar riadne naložené (možno právom), tak sa poobzerám po inej značke. Sortiment Citizenu mi pripadá viac ako atraktívny, idem sa tomu poriadne pozrieť na zúbok.

tusim sa ti zacali tlacit zuby mudrosti. No vidis, ani to nebolelo :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
před 14 hodinami, Daniel00 napsal:

Můj bratr má právě nějaký od lacoste ale prej ho štvou. Jinak já teď právě koukám na hodinky ...... a zajímá mě, jestli s nima nemáte zkušenosti a jestli se za tu cenu nevyplatí koupit spíš nějaký jiný.

Zkušenost s hodinkama Jaguar nemám, a myslím si o nich asi to stejné, co o této skryté reklamě a "eshopu" tohoto typu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, za tuto cenu se dají koupit už docela dobré hodinky, ale tyto budou navoněná bída...

Tento konkrétní model má teda docela zmatek na hrací ploše, to se hrozně brzo okouká,
pokud nemáš vozidlo Jaguár v garáži nebo nejsi milovníkem těchto kočkovitých šelem,
tak chvilku sleduj cvrkot na fóru a nasávej atmosféru ;o)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...