Přejít na obsah

SKX 031 renovace utopených potápek


Doporučené příspěvky

Chlapi, nenajde se někdo (ideálně "pražskej"), kdo by mi nezávisle u pivka poradil s renovací potápek? Loni v létě jsem je cestou z bazénu hodil do šuplíku a když jsem je vytáhl po dvou týdnech, zbyly mi jen oči pro pláč. Já jsem je původně koupil na drobný tunning (sklo, luneta), ale tady to teď bude asi i o strojku, ručkách cifru...asi by bylo jednodušší koupit rovnou zánovní, ale beru to trochu jako výzvu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, žádná hezká patina se nekoná...ty bílé fleky jsou lumi a ručky jsou slepené. Taky jsem přemýšlel nad tím, že se ten cifr jen začistí a nechám si to jako memento kokotum, že bez tlakovky se s potápkama do vody neleze ;) ale asi by mě to začalo časem vadit.

 

Strojek a ručky už jsou domluvené, teď ještě cifr a lunetu (ta je jetá už od pořízení, kdy jsem počítal s tím, že půjdou pod kudlu)

post-20351-0-97172200-1475650390_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) no vidíš :)

 

ale kdybych ti je prodal, na tlakovku bych upozornil, stejně jako mě upozornil prodávající...jenže já tam prostě do toho bazénu musel vlézt, na frajera.

 

Poptal jsem část věcí opět u Harolda. Tak před půl rokem nic z toho neměl, uvidíme. Do léta času dost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda! Tak se budeme zase věnovat renovaci SKX031 pro Ondoniho ;)

 

Zkus poptat některé díly normálně i u Seiko. Oslov třeba Jiřího Štenceka, ať ti něco zkusí nacenit.

Tady se můžeš podívat na jednotlivá objednací čísla dílů, které potřebuješ: http://www.boley.de/en/case-parts/seiko/23331?l=18&q=7s26-0050

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harold komunikuje jak se mu zrovna chce. Někdy do 2 minut, někdy do 2 dnů...

Vydrž a uvidíš. U některých dílů (třeba luneta) jsem si jist, že ji mít nebude. Některé možná ano. Pokud má, ať ti hlavně pošle nová těsnění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně mi ta tvá luneta nejde pořád z hlavy. Co je s ní za problém? Nechodí? Chodí špatně? Protože problém nemusí být v ní, ale v plíšku pod ní, případně může být zbytnělé těsnění, co je v ní. Potřeboval bych to vidět :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtělo by to rozebrat, vyčistit, namazat a možná by to chodilo. Možná...

Práce na 5 minut a ušetříš si čas a peníze. Sehnat ji nebude lehké a nebude levná. Nechceš mi je poslat? Zkusím ti tu lunetu rozhýbat a zpátky ti je pošlu s tím náhradním strojkem. Za tu lunetu samozřejmě nebudu nic chtít ;)

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...