Přejít na obsah

VilemBednar

Členové_50
  • Příspěvky

    94
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele VilemBednar

  1. Díky! Chovat se solidně považuji za samozřejmost. Čím víc se nás o to bude snažit, tím více lidem ukážeme, že je to fajn. Moc lidí je negativních, tak je třeba jim ukázat, že to jde i jinak a příjemnějš :-)
  2. Ale máš pravdu, fotka nestála za nic. Polepším se a uz nepoužiju iPhone. Tatky ti přeju hezký den ;-) Jinak hodinky jsou to fakt parádní a ani na chvilku jsem nezalitova těch peněz co jsem do nich investoval. V.
  3. smazáno
  4. smazáno
  5. smazáno
  6. Děkuju za gratulaci. Přesnost na ruce zatím moc nezjištěno, spíš je točím na grilu. Na grilu slibované při prodeji 1s/den a opravdu to sedí. Dokud to jde :-)
  7. Tak jsem si konečně udělal velkou radost. Posunul jsem se na další level, ale nevěřím že poslední. Jinak Omega Seamaster Planet Ocean 2200.50.00 jsou skvělé a přesnost je opravdu výborná. Mám fakt dobrý pocit z těchto hodinek.
  8. Ahoj Janko, to jsou krásný hodinky i fotky. Pamatuju si, že si mi na jaře nabízel možnou spolupráci při nákupu Glycine hodinek. Je ještě nabídky aktuální? Když tak pošli SZ. Díky
  9. Držím palce a přeju hodně úspěchů. Pokud bude něco třeba, rád pomůžu. Třeba můžu zapojit svoji němčinu, víc asi stejně nabídnout nemůžu
  10. Koukám nějaký čas ne Zeno 8524 e2 Můj odkaza nemůžu se nějak dopracovat k dalším podrobnostem a fotkám k těmto hodinkám. Máte někdo informace o nějakém slušném prodejci za hranicema, nejlépe v německy mluvících zemích?
  11. Zeno Airforce limitka: 1. skalis 2. little_w 3. kibi 4. ram 21 5. Onisan 6. vilembednar
  12. Děkuju, chvilku to nastuduju a ozvu se.
  13. Já vím, to už jsem pročet a ledacos jsem se dozvěděl. Přesto si myslím, že každým dnem, každý z nás nabívá nové moudra a zkušenosti. A tak jsem zkusil založit toto vlákno. Tak uvidíme
  14. Dobrý den přátelé, tak už si užívám Steinhart L.E. a jak asi dobře sami víte, jednima pořádnýma hodinkama to nekončí. Tak bych si dovolil malinko prozkoumat značku Glycine. Rád bych se dozvěděl nějaké vaše poznatky a případně odkazy na nějaké česky možno i německy hovořící www seite. Pokud jsem úplně mimo, sdělte mi taktéž.
  15. Prostě se mi moc líbí, kdyby sis to náhodou rozmyslel, tak se ozvi. V žádným případě, bych ale nechtěl aby sis pokazil radost. Třeba se časem nabažíš a řekneš si, že to chce změnu. Já ti pak třeba přidám něco navíc na tu změnu. Tak čus.
  16. Prší, tak nemám co dělat
  17. Jsem jeden z těch co to odmítnul, tak blahopřeji. Přesto pokud by si se jich v budoucnu nabažila chtěl je dát k pokoukání dál, tak se ozvi. čus Vilda PS: přidám i bolestný třeba 2t.
  18. Krásný, krásný, krásný, co dodat ať se koukám kamkoli, takový hodinky nikde v obchodě nenajdeš. Ten kdo je vymyslel, byl opravdu třída. Nezbývá mi než čekat, až si je někdo na foru užije na tolik, že je bude chtít předat dál do světa. Ale já si počkám a snad se i dočkám.
  19. Jsem na tom stejně. Jak jsem se tu někde správně dočet, nezáleží na zápěstí, ale na celkové konstalaci těla. Takže je dobrý něco zkusit třeba alespoň ve stejným průměru někde v obchoďáku.
  20. Boty si nekupuj bude teplo
  21. Citizen AV0030 - 60 Eco drive Promaster
  22. Jak vycvičit ddrak 3D, byl jsem na to s dětma a opravdu povedený příběh pro děti. Všem s dětma doporučuju, nejlépe dle mmožností ve 3D.
  23. Jen do toho jděte, Citizen Promaster mám přes rok a není co jim vytknout. Fungujou na 100%, jen ten budík mi nevzbudí pokaždý. Mohl by být hlasitější, ale aspoň se vyspím :-) Ale jinak, opravdu hodinky na každý den, mají prostě všechno nutný užitečný a jsou EKO.
  24. Taky gratuluju, je vidět, že Ti dělají opravdu radost a to je určitě dobře. Chtěl jsem se na ně ject podívat před Tebou a zaváhal jsem. Docela toho lituju. Teď Ti budu ten šperk závidět a budu shánět jiný z těch 25kousků. Ten den co jsem se měl jet podívat, dal na net Steinhart tu NAV B řadu 44mm a já byl přesvědčenej, že to je to pro mojí hubenou ruku. Bohužel jsem po dodání zjistil, že těch44 nestačí. Pokud budeš mít někdy další fotky a třeba i na ruce, hoď je sem. Dík a ještě jednou gratuluju
×
×
  • Vytvořit...