Přejít na obsah

myšák Albín

Členové
  • Příspěvky

    10
  • Registrace

  • Přítomen

myšák Albín's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

0

Popularita

  1. Excelentní komunikace, domluva, dodání. Doporučuji.
  2. Dle jejich webu : platební karta (od 8 let dítěte) k vybírání kapesného z bankomatů ČSOB (zdarma 4x měsíčně), platby u obchodníků povolíme v případě vašeho zájmu.Zájem mít zřejmě budu, tak uvidíme. Bezdrátovou kartu nechci, neb počítám se ztracením... 2x ji někde ztratí a přejdeme zpět na papírky :/ . Nepočítám že by nám dávali náhrady zdarma. Nedokážu si představit situaci, kdy na pokladně odmítnou dítě s hotovostí či kartou (pokud nechce cigára nebo alkohol).
  3. Zdar všem. Rád bych se optal na nějaký dětský účet. Po brouzdání jsem našel 'Dětské konto slůně'. Do 25k je úrok 2,5. Od 8let platební karta s možností platby v obchodech, vedení účtu zdarma, bez výpovědní lhúty. Je něco zajímavějšího, respektive má toto nějaké nevýhody, prosím ?
  4. Vosmýho ledna jsem si chtěl zapálit při 40st horečce a uvědomil si, že ani nevím kde mám cigára. Byly furt v parkeru, čili týden jsem byl bez a ani to nevěděl. Stejně jsem na ně neměl chuť, jen takovej automatickej reflex. Přišlo mi to zbytečný, tak jsem je nechal v bundě. Mám je pořád, stály pade a čas se neplánovaně zastavil na šestnácti nevykouřených cigaretách. Držím palce ať sem též po tuctu let postneš fotku s poslední krabkou....
  5. Nejsem zainteresován, nicméně když už jsem vypotil tuhle fušeřinu přidám i pár řádek ;- : Hodinky bez lunety se mi nikdy nelíbily, nicméně meodvážil bych se do ní spoutat či jakkoliv omezovat vesmír. Kupodivu se mi 'nějak' takto i líbí. Datum si představte černý, bílá čísla a ohraničený modrou barvou tak, aby to vypadalo jako Země. Na vteřinovce je Měsíc (Pokus o zatmění Slunce - když už jsou téma živly ) Vrchní jsou fajn vyplněny ale poměr Slunce/Země se mi nezdá, spodní je poměrově lepší ale je to takový... P.S Pardon za tu datumovku, ale prošel jsem celejch 60str. předešlého tématu, ale tu postovanou tuším Peoplem, která mne inspirovala, jsem nenašel. Tu z Nautiky byste stejně hned poznali.
  6. Aha díky to jsem potřeboval, už do téhle sekce nepolezu slibuju. Mě to tahalo za oči a on o tom nic nevěděl, teď jen zjistit proč tam dávají sypaný čaj místo indexů. edit: ačkoliv když už jsem tady - řemen by potřeboval vyměnit, má je cca 3 roky. Nějaký tip na řemen, nebo origo je best (víceméně mu vyhovuje stávající) ? Servis po třech letech či později ? (Vodu předpokládám neviděj ani když venku prší )
  7. Zdravím, náš dlouholetý klient je nosí již delší dobu. Až dnes jsem si všiml indexů na 6 a 12. Doufám, že to neni fík či ano, prosím ?
  8. Zdravím, jestli dovolíte vetřel bych se sem. Mám SBDN001 ( http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/14040-co-máte-právě-na-ruce/?p=1201595 ) . Mohl bych k nim přikoupit/vytunit - tah/safír/cifr/ruce z SKX013 ? Ono dle google se na ně mody prakticky nedělaj. Jde mi hlavně o safír ideálně s antireflexem a tah ( titan ?).
  9. Našli jsme Primky v šupliku, které od Kesselkománie nebyly na ruce. Po natažení jdou.... Velikost 38mm je pro všechny : P.S. Slona jsem měl jako roční špunt, teď koupen totožný z nostalgie a mohu jen doporučit. Výborné vyvážení při posedu, nafouklé uši fungují jako 'řídítka', pohyblivé oči a při skákání píská.
  10. Co bylo psáno, bylo i dáno a fajn pokec k tomu . Za mě 1*
×
×
  • Vytvořit...