Přejít na obsah

lykan

Členové_50
  • Příspěvky

    288
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

lykan's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

8

Popularita

  1. Super jako vzdy! Diky moc vsem, kteri se zapojili do tvorby! Moc si cenim casu a usili, ktere jste do toho vlozili.
  2. Resim nahradu Line6 Podu - pouzival jsem na tichy cviceni s jejich software. Nejlip mi na cviceni a zakladni nahravani vysel IK Multimedia iRig HD 2, hlavne kvuli AmpliTube. Potrebuju zvukovku, ktera bude fungovat s iPadem a idealne asi s tim AmpliTube. Mate nekdo nejakej lepsi napad, at uz zvukovka, nebo SW, nebo to mam odkliknout v kosiku? Nechci vytopit raketu za nakupy pluginu/apataratu atp., ale ten zaklad v AT by mi mel stacit. Kytara+basa. Dikes!
  3. 1. Kid A - 2 ks 2. Vít - 1 ks 3. shewcza - 1 ks 4. asus - 1 ks 5. Conrad - 1 ks 6. PavelH - 1 ks 7. Traveller71 - 1 ks 8. gathis - 1 ks 9. Potvor - 2 ks 10. Emiliano - 1 ks 11. LovecK - 1 ks 12. semi001 - 2 ks 13. Hector_24 - 1 ks 14. Michal400 - 1 ks 15. miguel - 2 ks 16. Lykan - 1 ks
  4. Ahoj, po stehovani do vetsiho pronajimam muj byt: https://idealninajemce.cz/volne-byty/pronajem-praha-michle-novobohdalecka-2-kk_5584625 Super dopravni spot - vlak, tramvaj, bus, vsechno par minut a do centra kousek. OC Eden pod kopcem a kramek v ulici. Parkovaci stani v garazi(zony pred domem, ale prekvapive se da druhy auto skoro vzdy zaparkovat pod oknem :D), klima, folie na oknech, byt zvykly na chronomagora :D.
  5. Ahoj, nevim jestli to uz nekdo tady resil, ale netusite, jestli do starsich 39mm LHC s plechovou vlozkou lunety pasuje nova keramicka verze, popr. na kolik vyjde cca nova plechova vlozka?
  6. Jezdil jsem ten motor v RS pro chudy=normalni O3FL 4x4 DSG. S tezsi nohou 7+/100, brala minimalne 2-4dcl oleje/1000km, ale ten motor byl super v reakcich a ostrosti(na blbou koncernovou 2.0 naftu). 6st DSG je nic moc, ale zase to neradi nahoru dolu jako 7st. Ja to prohrival/dochlazoval, pak sla ke klukovi v teamu, ktery oboje nedelal a ve 150t diesel ruaway-prolinalo turbo a propalil se treti pist, na kulanci novej motor za 250, pokud si pamatuju spravne. Na koncern to jezdilo i nepatrnym naznakem zabavy, ctyrkolka 4. generace je tupa, ale jakztakz na silnici funguje. S vyssim najezdem(150+) bych se toho asi bal, ale jinak je ten HW asi dobrej? Jestli to pomuze.
  7. Kid_A - 2ks Murphy97 - 1ks semi001 - 2ks ouskavl - 2ks conrad - 1 kus shewcza - 1ks Filip eM - 1 kus Akam - 1ks špelda66 - 2ks Vit - 1 ks Trebus - 1 ks MR_Ropotamo - 1ks Davis - 1ks Lacifer - 1ks misso - 1 kus PavelH - 1 ks Thomas - 1 ks Gustaf - 1ks Lykan - 1 ks
  8. Trochu offtopic, ale umi nekdo pomoct v Praze s STK? Kdyztak SZ, jde jen o par veci, kde se nechci dohadovat.. Diky!
  9. Nejaky tip jake kafe odvezt z Nepalu? Pristi tyden odlitam z Kathmandu, tak me napadlo, jestli nekdo nema zkusenost? Idealne, kdyby to bylo v Thamelu, nebo pobliz.
  10. Tohle je loterie. Je to kovova tycka s ostrym hrotem.. Spis by ti to projit melo, ale zalezi na letisti. Ja takhle jednou zapomnel omylem v baglu sroubovak a mel pak par letu. Praha 2x okay, Shiphol Amsterdam okay, no a v Rime jsem byl za debila.
  11. Takovy maly japonsky antidepresivum
  12. Ja si myslim, ze i ta situace, co zminujes je resitelna, viz.: https://parking.praha.eu/cs/faq/prazsti-rezidenti-podnikatele-a-vlastnici-nemovitosti/ Musis prokazat vztah k vozidlu i bydlisti, takze by na to operak vztah mit nemel, resp. melo by to jit stejnou cestou jako pri vlastnictvi vozu. Tim nechci ale tvrdit, ze operaky jsou super. Epesni, vice nez 12 leta zkusenost s Arvalem ve 4 zemich mi v tom brani. Uz dlouho bojuje s Ceskou postou o prvni misto na blacklistu.
  13. Ahoj, jeden člen týmu se mi posouvá do obchodní role, takže za něj hledám náhradu. Idealní profil je veterinář/ka, veterinární technik/čka, veterinární sestra, popř. life-science background, technik s nějakou mírou znalostí z humánní/veterinární diagnostiky atp. Je to terénní pozice - návštěvy zákazníků ve svěřeném teritoriu, zbytek homeoffice. Tak jednou za 3-6 měsíců meeting někde v zahraničí. https://www.linkedin.com/jobs/view/3951569204/?alternateChannel=search&refId=5LlQbtrBDHsAmVc5LDNyZQ%3D%3D&trackingId=kblJTkhZdlZ6CGuNOaab8A%3D%3D
  14. Docela zajimavy na portalu dopravy je to, ze tim ze vidite celou svoji historii vlastnictvi ruznych vozidel mate porad pristup k jejich statusu a vypisu vsech STK. Zjistil jsem takhle, ze moje milovane prvni vozitko Skoda 120 LS `83 je stale nazivu a pred par dny prosla STK. Takze kdyby nekdo hledal, zda je jeho milacek z minulosti stale nazivu, muze to pouzit.
  15. Kaminky s epoxy - kamenny koberec? Rodice to maji na baraku uz hezkych par let a drzi to bez problemu.
×
×
  • Vytvořit...