Přejít na obsah

MadButcher

Členové_50
  • Příspěvky

    1 001
  • Registrace

Vše od uživatele MadButcher

  1. Tak my máme vodního
  2. https://www.maxim.com/entertainment/jeweler-admits-selling-lil-baby-fake-patek?utm_source=fb_page&utm_medium=Maxim&utm_campaign=social&fbclid=IwAR1k5XlYreGi_jpJBHAcms74wEphtqHIDRo6vvi0oAtWlTsdA_xYXoa3xmQ I toto se prý může stát... teda jestli je ten rapper VIP, jinak to sem samozřejmě nepatří!
  3. Zlatý zlatíčko Ben, v červnu mu bude 5 roků.
  4. Jen nevím jestli je to pro zasmání. A taky tam žádné kopie "luxusních a drahých značek" prostě pořád nějak nevidím. https://polar.cz/zpravy/moravskoslezsky-kraj/cely-ms-kraj/11000023288/muz-z-krnova-nakupoval-v-cine-padelky-luxusnich-hodinek-v-cesku-je-pak-prodaval-jako-originaly?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=461300&dop_req_id=Wp31DUN1F7L-202012172220&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box
  5. Ne Pavle, nevadí mi tradice, ani spisovná čeština. Štvou mě patvary které znějí blbě, ať už jsou v jakémkoliv slovníku uvedeny a schváleny nebo ne. A taky bych řekl že sis to správně nevzal osobně i když to byla reakce na tvůj příspěvek. Ten mi jen připomněl jak mi tohle slovo trhá uši.
  6. Hele Chatrče, nic o mě nevíš kromě toho že jsem alergický na "Vánoci", ale hned je ti všechno jasné? Gratuluji ti, ó jasnozřivosti.
  7. No, zhadat... Spis bych rekl ze se do debaty mezi dvema lidma zapojili dva kolemjdouci trotlove aby si vylili nejake sve vlastni zastupne problemy
  8. Vy jste jak pomateni - ja nikoho nejebu za pravopis ani nikomu netvrdim ze pisu porad spisovne. Ja vam jen rikam ze "Vanoci" jsou strasny vyraz a ze me stve ze ho uz mesic z ruznych stran posloucham. Napsal jsem to do spravneho vlakna nebo ne? Bezte radsi spat, urazene jesitnosti
  9. Tak to jsem rad. Za tebe, ne za sebe protoze me je to jedno. A nic to nemeni na tom ze uz mam za posledni mesic po krk toho "pred Vanoci".
  10. Boudy, nejak jsem se te dotkl? (ne ze by mi na tom nejak zalezelo...)
  11. "Vanoci" mi proste trhaji usi. Zni to jak kdyz si sednes holou riti na cirkularku. At si nejaka knihovna pise co je ji libo. "Stve mi to" beru jako normalni hovorovku.
  12. Kdyz mam doma Bucanero tak rad zacnu jednou sklenickou a pak teprve na to normalni rum
  13. Pavle promin ale tohle uz mi po tech svatkach taky stve, uz je toho nejak moc. Co to je za vyraz? Jeden Vanoc, druhy Vanoc, treti Vanoc - takze pred Vanoci? (to uz mi podstatne min trha usi "pred Vanocema")
  14. Když je dohoda tak není možné odvolání, to by přece postrádala ta dohoda smysl. My se tahali regulérně 3 roky... Dítě a vlastní rozvod byly do roka hotové, ale majetek nebylo možné dohodnout. Movitý nakonec ano, nemovitý ani náhodou - barák, hypo. Nejdřív to vůbec řešit nechtěla, a pak zase velký oči a ignorování všech mých nabídek. Pak podala žalobu na vypořádání SJM. Čuměla jak žaba z kyšky když jí soudkyně ve dvou větách vysvětlila že má nárok přesně na to co jsem jí celé dva roky nabízel, a že o tom co ona chce si může nechat zdát... Horhe, celkem ti závidím že jste to zvládli rychle a koukám že v rámci možností i bezbolestně. Na něco takového musí být dva dospělí, u nás to bohužel tak nebylo. Ale naprosto upřímně - život v takové pohodě jako mám teď jsem si ani nedovedl představit.
  15. Ono to ani ty soudce nebavi, ty rozvodove valky a kecy a ocernovani. Jsou radi kdyz to neni, a snazi se ty stani mit taky rychle za sebou.
  16. Jasný, jen mi to nedalo abych si nerýpnul. Ale motorky jsou docela dobre komentovane i ted, ne? Me ty chlapi nejak nevadi, i kdyz super bylo kdyz na Eurosportu jeste par roku zpet komentovali Joska Kubíček a Miloš Čihák.
  17. Romane, brecet budes az tu hromadu krabic celou vypijes. Kolik jsi toho proboha koupil?
  18. Myslíš Abáju/Padáju? :-D
  19. To asi jo, nastesti v tomhle smeru jsem celkem spokojenej bastard. Zadne dalsi po kterych by mi srdce krvacelo uz neznam.
  20. Ja si radsi pustim Sennu, tam nejsou ty kudrlinky a tak.
  21. Asi mam problem. Dnes jsem zjistil ze PEAL ma hlavni sklad asi kilometr od me kancelare, a ze je strasne jednoduche tam pres den neco objednat a cestou z prace vyzvednout protoze maji otevreno do 19:00. Takze dnes jsem si domu privezl muj oblibeny El Dorado 12yo, a k tomu Centenario Gran Legado 12yo. Budu se muset dost ovladat abych tam nebyl kazdy den a aby mi z vyplaty vubec zbylo na hypo a alimenty :-)
  22. Jo, ale nesmi ti ujet brusle nebo ruka, jinak za tebou bude na lede zustavat takova syte ruda smouha
  23. No tvl, to je dobry silenec :lol2:
  24. Afri, a nechybi ti tam neco? Oprava byva obvykle do puvodniho stavu... :-)
×
×
  • Vytvořit...