Přejít na obsah

jirka44

Členové_50
  • Příspěvky

    56
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele jirka44

  1. UP 53 000,- Kč
  2. UP 121 000,- Kč
  3. UP 122 000,- Kč Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. UP 54 000,- Kč Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. UP 123 000,- Kč Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. CKL je taiwansko-britský microbrand, za kterým stojí Kirk Chih-Kai Hsu, hlavní profesí inženýr v motorsportu. V roce 2025 dokončil vývoj Modelu 2 Centre s in-house modulem, který invertuje strojek ETA. Přepracovaný invertovaný strojek ETA 6497 s dekorací Côtes de Genève dělá parádu na čelní straně hodinek, pod malým šestiúhelníkem ve středu je ukryto 6 kol. Sekundová ručka běží pod průhledným dýnkem. Roční produkce CKL je do 10 ks od modelu. Tyto hodinky jsou moje oblíbené a prodávám je proto, že mám Modely 2 dva s odlišnou dekorací strojku :-) Pouzdro: nerez 316L Průměr: 42 mm Strojek: ETA 6497 s in-house modulem Stav: perfektní Cena: 55 000,- Kč Osobní předání možné v Praze a okolí. Bez výměn prosím.
  7. UP 124 000,- Kč Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. Ahoj, tenhle unikátní kousek jsem u Fernanda objednal v roce 2024 a hodinky přišly v roce 2025 (dal jsem jim jméno Helion Drift ). Hodinky mají průměr 41 mm, antireflexní safírové sklíčko, strojek s manuálním nátahem je upravený a zdobený in-house. Všechny části strojku i pouzdra z nerezové oceli byly upraveny do „zestárlé" Dune verze. Číselník ze slitiny stříbra s Widmanstättenovým vzorem evokuje vzhled železných meteoritů po extrémně pomalém miliony let dlouhém chladnutí v kosmu. Kompletní balení s originálním řemínkem a krabičkou. Fernando k hodinkám nedodává žádné dokumenty. Nošení jsem si užil, nijak jsem jim neublížil. Cena nižší než pořizovací: 125 000,- Kč Osobní předání možné v Praze a okolí, bez výměn prosím.
  9. Děkuji Petrovi za bezproblémový obchod. Těším se zase někdy příště.
  10. Rád jsem Michala poznal a popovídal. Je to hodinkový srdcař a je to znát! Děkuju za príma obchod.
  11. jirka44

    XIIVI

    Mne se taky autorem hodinek vyrobena mince libi. Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  12. jirka44

    XIIVI

    Super vyuzitelny pouzdro, hlasuju urcite pro, pokud na tom nenechas ruce. Odesláno z mého SM-A528B pomocí Tapatalk
  13. jirka44

    XIIVI

    Je to pecka, jak jsem cekal :-)
  14. jirka44

    XIIVI

    Je super, ze tady muzeme sledovat tve napady v prubehu tvurciho procesu. Bavi me se na to koukat, stejne jako me bavi si vymyslet nejake vlastni projekty, ktere se s timto samozrejme nemuzou vubec srovnavat. Tva autorska dila me proste bavi :-)
  15. jirka44

    XIIVI

    Super zimni model s dokonalym ztvarnenim vybuchu na snehu :-)
  16. jirka44

    XIIVI

    Ja bych dal hlas prvnim dvema.
  17. jirka44

    XIIVI

    Tenhle poustni model se povedl! Nechapu, jak z Beemana neustale padaji nova reseni, ta korunka je super, ale vubec me to u nej neprekvapuje. Tesim se na dalsi jizdu!
  18. jirka44

    XIIVI

    Uz jenom vytisknout na velkoformat a dat vedet, do ktere galerie se na to clovek muze prijit podivat :-)
  19. Ahoj, pokud neni problem s mistem, tak bych take dorazil.
  20. jirka44

    XIIVI

    Je to pecka :-)
  21. jirka44

    Nová šance pro PS II?

    Za me je to nova sance nosit tyhle paradni automaty bez obav kazdy den. Puvodni duch jim zustal, coz se mi libi :-)
  22. Bezproblémový obchod, skvělá komunikace a hodinky zaslané obratem. Určitě doporučuji!
  23. Vyzvednuto, mam z toho neznicitelneho kousku radost. Moc pekne udelano!
  24. jirka44

    PRIM v inzerci.

    https://www.otazkanapravnika.eu
×
×
  • Vytvořit...