Přejít na obsah

camlost

Členové_50
  • Příspěvky

    195
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele camlost

  1. Možná už jsi koupil, ale jestli ne, co třeba Lapierre Prorace 229 W, zřejmě L? Kupoval jsem před pár týdny pro dceru Mko. Vzhled fajn, vidle funguje i pod 45 kg. Hmotnost 13 kg vyřešíme výměnou kol a plášťů, až na to bude nálada. Odesláno z mého GM1903 pomocí Tapatalk
  2. Možná měl tenkrát doma nějaký starý telefon nebo ... co já vím, tiskárnu, prostě zařízení bez podpory WPA2. I když se mi zdá, že i před 6 lety bylo WPA2 dostupné pomalu i v topinkovači. Odesláno z mého GM1903 pomocí Tapatalk
  3. Lehkost jízdy? Vždyť je to těžký jako full. Kromě většího počtu úchopů nevidím nic - ani hmotnost, ani komfort, ani nic.
  4. Už dlouho jsem Vás neobšťastnil nějakým svým příspěvkem, tak aspoň jedna fotka z neděle. Pramen řeky Jihlavy.
  5. Starobylá tibetská léčba je povolena?
  6. Též jsem se zúčastnil. Ale bez rodinky. Jak píšeš, počasí super, byli jsme s kamarádem i poměrně rychlí, takže od prvního punktu i málo lidí, jen jsem pak v Táboře nechal na autě pumpičku, která po rozjezdu spadla a asi někomu udělala radost. Njn, to se dá přežít.
  7. Nezúčastněný (já) by řekl, že plavání je takový klidný, relaxační sport. Třeba v porovnání s jízdou na kole rozhodně. Ale kvůli kolu jsem se tedy ještě nikdy nepral.
  8. Njn, naše děti berou lyže a prkno, já dvoje lyže. A máš nosič lyží i rakev plnou hned. Nestěžuju si - kdyby nebylo místo, prostě bychom to nějak vyřešili. Ale když je, využije se.
  9. V obleku tam nechodím. A neberu si tam hodinky, abych v případě nějakého švihu (dejme tomu New York) někomu neublížil. Novou figuru trénujeme pak doma v obýváku. Ono se to poddá.
  10. @exBurn Zdravím kolegu s Mazdou. :-) Minulý týden jsem se kousek svezl s 2 l 88 kW verzí (2015) a s tou silnější motorizací to bude fajn svezení. Jen spolujezdec si stěžoval, že vzadu jsou dost slyšet kola. Dle nějakých recenzí je na tom nová 3ka s hlukem podstatně lépe, takže možná příště. (Mám 6ku, 121 kW. Největším nepřítelem je omezovač otáček nastavený na cca 6700 RPM.)
  11. Jj, zrovna dnes tam stáli. V obci dodržuji, mě tím nijak neomezují. Btw. myslím, že jihlavští mají nové superby.
  12. Pokračování? Žádné není. Čekáš nějakou mstu za to, že mě někdo předjede? Nebo převrácený kamion v další zatáčce? Nebo jak jsem viděl v Pelhřimově, pěstní souboj obou řidičů?
  13. K pitomcům v osobáku... Nedaleko je jedna obec, Nový Hubenov. Celkem asi... 400 metrů rovně, na konci do kopce. Pitomec v osobáku z přesvědčení brzdí na 54 tachometrových, což je 50 km/h reálně. Profesionál v kamionu za pitomcem začíná brunátnět, snaží se pitomce odfouknout ze silnice pomocí trouby generující akustický tlak. Pitomec pokračuje stejným tempem, protože tempomat, protože vyhláška, protože přesvědčení a protože už kdysi o pár centimetrů ubrzdil auto před dítětem, které odnikud vjelo do vozovky na kole. Profesionál pokračuje rovněž nezměněným tempem, nyní v levém pruhu, křičí něco ze staženého okýnka, protože zpomalení mnohatunového kolosu znamená spoustu PHM při akceleraci za obcí. Jen to dítě vjíždějící na kole zprava do vozovky tu naštěstí chybí. (Tohle mám pravidelně co týden či dva. Na silnici bohužel potkávám většinou tenhle druh profesionálů. Je mi líto. Čest výjimkám.)
  14. K tanečním (pro dospělé, jak se to u nás jmenuje). Navštěvujeme s manželkou pravidelně. Lektor aka Mistr Játro pravidelně upozorňuje, že jde o trénink, nikoli o ples, čili sportovní hodinky, džíny, trika ... vše povoleno. Jiný (a lepší a certifikovaný) trenér pak hlásí "tady vidím potenciál", čímž myslí, že poznáme valku od polčíku, našlapujeme správně přes patu či špičku dle konkrétního tance, pokud jej poznáme (ano, poznáme). A proto přidá figuru, abychom po následující měsíce měli co kazit. Ale musím říct, že mě to vážně baví. A taky jsem se naučil, že není třeba se bát, že se na člověka na plese bude někdo mračit, když trochu překáží na parketu, pozapomene-li kroky v rumbě. Pokud tedy někdo váháte, klidně do toho. Třeba se někdy potkáme při Casino Rueda. A jestli neusnu, ještě stručně zareaguji na pitomce v osobáku, nebo jak to někdo psal výše.
  15. Když to teď po sobě s odstupem času čtu, říkám si, že to mohlo vyznít jako pochybnosti o tom, kam chodí. Což jsem nechtěl. Jedná známá chodívala kdysi někam na jógu a líčila to tak, že se z hodinové lekce prvních 20 minut rozdýchávají, pak 20 minut meditují, pak se 20 minut vydýchávají a jdou domů. (+ se samozřejmě hrozně divila, že nehubne, ačkoli přece 2x týdně poctivě cvičí jógu) Při psaní jsem si na tuhle historku vzpomněl. Prostě jsem měl na mysli zátěž (třeba spinning), protože při té je třeba zajistit maximální chlazení.
  16. Uši slouží k chlazení krve. Pokud paní opravdu cvičí, uvaří se.
  17. Též jsme byli na horách. A radost mi udělaly děti tím, že už umí lyžovat.
  18. Tip na dětské rukavice nemám, ale často to "zmrzlíci" ;-) řeší tak, že vezmou jedny rukavice vnitřní a přes ně palčáky.
  19. Revonext QT2? Neodvažuji se zasahovat do diskuse audiofilů, ale mají dobré recenze a pro mé uši hrají dostatečně dobře. Tak dávám tip a podnět do další diskuse.
  20. lepší konektivita. k tématu: na seznamkách jsem bohužel nefungoval, s manželkou jsem se seznámil v jednom klubu, když jsem při Jump Around dopadl (odražen ve vzduchu rovněž skákajícím kolegou) do hloučku poklidně tancujících slečen. byla jedna z nich, byl jsem střízlivý, nezhulený, pomohl jsem jí na nohy a omluvil se. takže vlastně nuda. (nemám to smazat?)
  21. U nás to proběhlo takhle: Syn (tehdy 6 let) dostal sluchátka Magnat LZR-něco. Po pár týdnech mi zabavil Senny 595, protože prý hrají mnohem líp. Ty děti to slyší.
  22. Obě naše děti jezdily s plastovými platformami, pak hodně staré (a za tímto účelem uschované) egg beatery - měly trochu volnější pružinu.S přibývající hmotností přecházíme postupně na nové.
×
×
  • Vytvořit...