Přejít na obsah

jiriku23

Členové_50
  • Příspěvky

    472
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele jiriku23

  1. jo díky , vždy se mi to po nějakém čase okouká, tak bych chtěl změnu, tak uvidíme co se stane, jinak jsem teda zúžil na 2 a to solar seiko a Citizen eco drive, jelikož černé seiko mají dost blbě datum ( nebral jsem ani tamo v potaz tvou reakci na barvu :-))) ) a na ten já dost koukám..
  2. díky za rady a tipy, no kopíroval jsem klasicky ctr+V a nic nevím asi mi to nějak zlobí, no ty citizeny se mi líbí hodně ale jestli je u černých seiko opravdu "nepoškrabatelný" materiál, tak uvidím no, mám doma swiss ty jsou 42mm a přijdou mi normální myslím že 3MM u těch citizenu by snad nehrály až tak roli...teď ještě najdu kupce na svoje stroje a vesele jdu do nových, děkuji ti moc za čas a trpělivost...Jirka
  3. tak jsem to prohlédl a líbí se mi 3 modely, ten poslední je údajně nepoškrabatelný :-) , omlouvám se odkazy jsem zkopíroval do wordu, nevím proč mi to zaboha nešlo vložit....Jirka hodinky.docx
  4. pokud je pravda co píšou u jednoho modelu, že je odolnější vůči poškrábání, tak je to asi pro mě ideální volba.... Jirka
  5. to vypadá docela slušně projedu to , díkas
  6. no škoda že to není všude stejné, laik se v tom hrabe jak v kbelíku srov....k je to děs, ale děkuji za informace, ještě to nějak prošmejdím po internetu....Jirka
  7. jo tak tam je zajímavý výběr... , ale i tak díky Jirka
  8. jiriku23

    SEIKO 5

    Ahoj, děkuji ještě by měl někdo něco, myslel jsem něco jako kvalitnějšího, spíš asi kaučuk, napadl mě Hirsh ale zda je to dobrá volba nevím, jelikož to zase nejsou hodinky za 10.000 a aby byl řemínek za 1/3 ceny hodinek je ujeté :-))) Jirka
  9. Ahoj, tak dle toho co píšeš je nesmysl platit prodejci jakoby " clodaň ":-) , z jakého serveru kupuješ hodinky...? popřípadě nějaké informace o kvalitních serveru ale nemyslím EBAY.. díky Jirka
  10. zatím stále vše funguje a svítí :-)
  11. ne
  12. Ahoj, nejsem vášnivý příspěvkář :-) nebo diskutér, ale klidně se přikláním k nějakému tomu poplatku, i když asi to z hlediska administrace nebude nejjednodušší...
  13. jiriku23

    SEIKO 5

    Zdravím členy fóra, vlastním Seiko 5, neo monster bílé, chtěl bych poradit hodlám se poohlédnout po nějakém kaučuku či gumě, máte někdo něco odzkoušeno na podobný tip hodinek, děkuji za informace a rady...Jirka
  14. Ano, to se dá pochopit, chtěl bych ten svůj hnus mimo sekci smazat , ale nějak jsem to nedohledal, mám u toho příspěvku dát nahlásit...? čili nahlásím sám sebe :-)
  15. Dobrý den, nechci nějakým způsobem, urazit či znepokojovat dlouholeté členy chronomágu, jen si pokladám otázku.....fórum jsem využil na rady, tipy, a i zde přes inzerát pořídil nové hodinky.... proč tedy musí člověk být registrován 6měsíců a mít 50 SZ, rozumím že zde jsou striktně stanovena pravidla ( proto aby jsem nechodlil vylulanci atd :-) ))), ale když už to využiji na koupi, tak je to jednosečné... dovolil jsem si to napsat, jelikož jsem do jedné sekce napsal něco co tam tedy nemá být a hned mně nějaký člen oslovil do SZ.... S pozdravem Jirka a sory
  16. jo jo to svícení sedí , v noci je musím otáčet :-))))))
  17. Stal jsem se novým majitelem Seiko neo monster tady z fóra a zatím jen naprosta spokojenost, děkuji za rady , tipy, atd Jirka
  18. Stal jsem se novým majitelem Seiko neo monster tady z fóra a zatím jen naprosta spokojenost, děkuji za rady , tipy, atd Jirka
  19. Stal jsem se novým majitelem Seiko neo monster tady z fóra a zatím jen naprosta spokojenost, děkuji za rady , tipy, atd Jirka
  20. jiriku23

    SEIKO 5

    Dobrý den, poradí mi někdo kde se dá koupit na Seiko 5, gumový či silikonový možná i látkový tah..? díky moc
  21. Na tomhle něco bude v bordelu který všude v birokracii panuje, bych se divil, kdyby to za ně někdo vyřizoval :-)....
  22. Na tomhle něco v bordelu který všude v birokracii panuje, bych se divil, kdyby to za ně někdo vyřizoval :-)
  23. jiriku23

    SEIKO 5

    Mohl by mi někdo poradit někoho z ebay ( ověřeného ) na koupi hodinek Seiko ze zemí EU ať nemusím řešít clo, dph atd...? děkuji moc
×
×
  • Vytvořit...