Dobrý den, nechci nějakým způsobem, urazit či znepokojovat dlouholeté členy chronomágu, jen si pokladám otázku.....fórum jsem využil na rady, tipy, a i zde přes inzerát pořídil nové hodinky.... proč tedy musí člověk být registrován 6měsíců a mít 50 SZ, rozumím že zde jsou striktně stanovena pravidla ( proto aby jsem nechodlil vylulanci atd :-) ))), ale když už to využiji na koupi, tak je to jednosečné... dovolil jsem si to napsat, jelikož jsem do jedné sekce napsal něco co tam tedy nemá být a hned mně nějaký člen oslovil do SZ.... S pozdravem Jirka a sory