Přejít na obsah

ensi

Členové_50
  • Příspěvky

    1 129
  • Registrace

Vše od uživatele ensi

  1. Pry ?jen? 12.900 pro ocelovou 41mm verzi https://www.ablogtowatch.com/chopard-alpine-eagle-watch-collection-world-debut/
  2. A na ten nazev si taky musel nekdo dat couda.
  3. Pokud nebudes pocitat hlavni prinos te sluzby, tak asi v nicem. Mozna jeste ze to ma hezky zpracovanou appku.
  4. Na radici pace to ma "V12", tak spis 600.
  5. Ja hlasuju pro bile: https://www.fratellowatches.com/omega-seamaster-diver-300m-with-white-ceramic-dial/
  6. To nebude faktura k tem automatum, ty maji na dynku xx/25, quartzky jdou jen do 20.
  7. Kdyz muze mit Havel primky, tak prece Zeman nezustane pozadu (i kdyz si jejich vyrobu zada sam )
  8. ensi

    Rolex sraz Praha

    Za me oba terminy taky ok.
  9. ensi

    Apple

    Bud rad za sipku nahoru, mne prestava fungovat Enter.
  10. ensi

    Bell & Ross BR05

    Hlavni je umet oduvodnit, ze to neni kopie PP nebo ze to je ok, protoze na PP se ceka dlouho. https://www.ablogtowatch.com/bell-ross-br-05-watch-collection-debut/
  11. Presne tak.
  12. Ja osobne bych v jejich cenove relaci chtel in house, neco na urovni Langeho.
  13. Na AP a PP bych se neodvolaval, tam se divim ze je hanba nefackovala chtit za nalestenou lemanii a DD takove prachy. edit: a u PP si nejsem jisty, jesti uz s tim prestali
  14. ensi

    Prim Hole In One

    To je ale pribeh! Uz tam chybi jen povidani o tom, ze kdyby astronauti mohli, tak by vsichni nosili Primky. Kdo ty popisky vymysli... edit: jak se tomu oddelava dynko, kdyz je cele hladke?
  15. Nezjistoval jsi, kolik si reknou za tah na ne?
  16. Jak jsme domluvili, tak se take stalo, takze za me dobry.
  17. Z toho vyberu bych vzal ty 556 za 16k co jsou ted v inzerci (http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/130636-sinn-556-i/) a za zbytek koupil jeste potapky. Pokud si je davas jako darek sam sobe, tak je muzes pak kdykoliv prodat a koupit neco jineho, darek sam sobe moc emocni hodnoty (a tim i zabran k prodeji) nemiva.
  18. MB C imo
  19. ... a pak jsme zacali obvolat zakazniky, protoze se nam nelibi, ze si delaji s vecmi koupenymi u nas co chteji.
  20. To jsou ale lisaci, slibovali, ze to nebude limitka, ale i tak zajistili, aby ti nemel kazdy.
  21. ensi

    Rodinné foto

    To tva pokuta 5k za novy nakup moc nezafungovala
  22. Brad Pitt, Charlize Theron a spol. urcite nebudou nosit brejtle za hubicku, tak nekde to riznout musi.
  23. Ja ted nakoupil par kosil John&Paul https://www.johnpaul.cz a jsem s nimi spokojeny.
  24. Co ty Arnoldy v inzerci, ty jsou zajimave a milimetr navic se ztrati. http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/129469-arnold-son-7-days/
×
×
  • Vytvořit...