Přejít na obsah

Opiss

Členové_50
  • Příspěvky

    72
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele Opiss

  1. Jaký jsi měl model?
  2. Tak trochu mě to uklidnilo Paul
  3. Tak to jsme dva
  4. Tak jdou poměrně přesně, ale kdyby byl nějak vyviklany rotor, to by na přesnost chodu mít vliv nemělo ne?
  5. Ok. Díky za reakci
  6. Jsou to moje druhé automaty, a u těch prvních jsem to buď tak nepostřehl, nebo jsem se tak nezaposlouchal. A slyšíš ho i na poklep do hodinek?
  7. Zdravím vás všechny. Měl bych dotaz, hlavně majitelů Citizen automatů, jak moc jde slyšet rotor v hodinkách. Děkuji za postřehy.
  8. Kdyby někdo měl zájem, mám jedny v prodejní sekci.
  9. Tak by mě zajímalo, jak často hodinky nastavujete, jakou vám dělají cca odchylku?
  10. Nato strap mám ještě někde ze starých Swiss military, tak jak ho najdu, vyzkouším...
  11. Dík za názor Vraby. Uvažuji, že dokoupim nějaký tah. Jinak myslíš že velikostně je ještě snesu?
  12. Mám je teprve druhý den, jako pocitově sedí celkem dobře.
  13. Obvod něco málo přes 16cm
  14. Právě, kdysi jsem chvíli nosil Mako, a bylo to celkem v poho, akorát byly celkem vysoké, což mě vadilo. A pak ten cudl na datum... Teď se ke mě dobře dostaly tyhle Citizeny, tak jsem je na zkoušku vzal. A už bych rád chvíli něco měl
  15. Spíš se mi jedna o to, jestli ty promastery nejsou na mě moc veliké...
  16. Děkuji za vaše úvahy. Nicméně se mi líbí diversky, tak nevím, co jiného ještě hledat. K těm Citizen bych objednal mesh, s ním to vypadá lépe jak na gumě.
  17. Zdravím, rozhoduji se, které si nechat. Kdybych měl normální ruku, Citizeny jasná volba, ale myslím že Invicty sednou lépe, co poradíte, které nechat? Díky za názory.
  18. Nedávno mi přišly hodinky z Malajsie a DPD vzali 500 výpalné plus nějakých 600 clo takže se to o to prodražilo. Hodinky koupené na ebay, cena cca 2700,-
  19. Jedná rychlovka na ruce
  20. Dnes by měly dorazit,tak pak sem něco hodím. Ale zatím budou na originální gumě, než dojde mesh...
  21. Díky za názor, právě jsem se rozhodoval jestli tyto anebo SKX..
  22. Taky si připadám nemocen:)
  23. Ok. Mám je objednane, tak doufám že budou v pohodě. Doteď jsem na denní nošení měl Invicty pro diver 38mm a nosily se na moji dětské ruce velice dobře..
×
×
  • Vytvořit...