Přejít na obsah

bradda

Členové_50
  • Příspěvky

    643
  • Registrace

Vše od uživatele bradda

  1. Up
  2. Ahoj, posílám dál tuhle „monolitickou“ záležitost. Hodinky jsou technicky i vizuálně skvělé, ale uvolňují místo pro jiný konkrétní kousek, který mám v hledáčku. Základní specifikace: Reference: M79210CNU-0001 Materiál: Matná černá keramika, luneta s keramickou vložkou Stroj: In-house kalibr MT5602-1U (certifikace METAS i COSC, rezerva chodu 70 h, antimagnetické do 15 000 gaussů) Průměr: 41 mm Vodotěsnost: 200 m Stav a historie: Hodinky byly pořízeny 16. 12. 2021, jsou tedy stále v pětileté mezinárodní záruce (do konce roku 2026). Nošeny byly minimálně a velmi šetrně. Keramické pouzdro je prakticky netknuté. Originální textilní strap byl pouze vyzkoušen a je ve stavu nového kusu. Balení: Kompletní full set (vnější/vnitřní krabice, záruční karta, manuály, oba originální řemeny). Cena: 85 000 Kč - V ceně je zahrnuto doručení v rámci ČR nicméně preferuji osobní předání (Praha, nebo někde na půl cesty) Výměny: Primárně prodej, ale zajímavé nabídce směrem nahoru s mým doplatkem se úplně nebráním. Díky za prostor!
  3. Stale se seznamujeme
  4. Po 9-ti letech na waiting listu jsem se taky dockal… A to bez velke historie v ramci Hodinarstvi Bechyne… Naprosto skvela zkusenenost a prijemny personal byli pak uz jen teckou nad touto dlouhou cestou. Takze mohu jenom potvrdit, jde to!
  5. Též se můžu přidat ke spokojeným zákazníkům. Skvělá a rychlá domluva a ještě rychlejší dodání!
  6. Majitelé elektromobilů tak přišli o výhodu bezplatného parkování v celé Praze. „My jsme opakovaně na výboru pro dopravu i na platformě rady, jejíž členem jsem já tehdy ještě nebyl, diskutovali i možnost zavedení takzvané celopražské parkovací karty pro elektromobily. Tam ještě dolaďujeme poslední technické detaily. Počítáme s tím, že tato nabídka by mohla vstoupit v účinnost v průběhu prvního čtvrtletí nebo druhého čtvrtletí příštího roku. https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ridici-elektromobilu-i-hybridnich-aut-ve-stredu-naposledy-muzou-parkovat-v-praze_2512311024_tkp
  7. Nevim, jestli trvas na AT nebo SH, ale zrovna jsem resil nahradu za stavajici sluchatka a po nekolika dnech cteni a poslechu recenzi jsem se rozhodl pro Hifiman Edition XS + k tomu muj stavajici prevodnik/zesilovac Topping DX3 Pro+ Topping vychazi na nejakych 5,5K a ty Hifimany na 7,8K a za tu cenu to hraje vic nez slusne. Nejaky recenze na ty Hifimany jsou tady:
  8. Ja detem poridil ty Soundcore Q45 (ted jsou na Allegro za 2,6) a za ty penize naprosto super a deti nadseny.
  9. V podstate tam je jenom ta podminka tech 10%, takze se podivam na kompozici portfolia, jestli tam nahodou neni neco nad a dal to uz neresim.
  10. Ja zase pracuji pro jednu mezinarodni banku v ramci korporatniho oddeleni a v minulosti to bylo pouze omezeno na akcie firem s kterymi prichazim do styku a jsou klienty banky. Nicmene pred nekolika lety se to omezilo komplet a krome par back-office pozic, v podstate nikdo nemuze kupovat akcie/dlouhopisy. Mame moznost ETF a podilovych fondu, nicmene s omezenim, ze zadna spolecnost nesmi presahnout 10% hodnoty/podilu ve fondu
  11. Ahoj, nemate nekdo doporuceni na nekolik ETF do kterych bych mohl rozlozit penize, co dostali deti od babicky po prodeji nemovitosti? Mam historicky ucet u Degiro, takze idealne u nich. Chtel bych to idealne zainvestovat na +5let. Akcie ani jiny investicni produkt (krom sporiciho uctu, coze ale uplne nechci) nepripada z duvodu omezeni ze strany zamestnavatele v uvahu. Diky
  12. Diky moc vsem za nazory. Utvrdilo me to v tom, ze se zacnu primarne zamerovat na Multistradu…
  13. Ja ted pomalu zacal resit novou masinu, kterou bych chtel poridit pristi rok a docela v tom litam. Chci si poridit neco cestovniho a soucasne i svizneho. Hlavni favorit je Multistrada Pikes Peak a nebo V4 Rally. Koukal jsem samozrejme i na novy GS (tam mi asi nejvic vadi, ze na tom jezdi kazdy a ten novy design), KTM 1290 (uplne se mi nelibi, ale zase tam hraje prim cena) a Triumph Tiger 1200. Samozrejme planuju se na nekterych z nich projet, ale budu rad za nazory, pokud nekdo z vas resil podobny "problem".
  14. Vcerejsi povedeny vylet Libereckym krajem a Ceskym Svycarceskem
  15. Dnesni vylet pod Smrk. Dost fouka, ale jinak perfektni pocasi a svezeni
  16. Díky. Takhle je to jiz z fabriky. Ad. podsedlovka - normalne ji vubec nepouzivam, protoze na trailech ji mam uplne zatazenou, ale decka vcera narychlo rekli, ze chteji jet na vylet, tak jsem do toho hodil jenom svacinu abych netahal batoh
  17. Tak mam za sebou prvni poradnou projizdkuna novym a jsem nadsenej https://share.icloud.com/photos/023MiZ6CdUP_2E-lrg21WLlVA
  18. V rijnu me ceka vymena sluzebniho vozu a vzhledem k dodacim lhutam nekterych automobilek musim pomalu zacit resit nastupce sveho soucasneho vozu, coz je BMW 5 touring. V podstate jsem svazanej pouze 2 podminkama a to maximalni vysi operaku a ze to musi byt PHEV. Cena auta se blbe odhaduje, protoze vyse operaku se odviji od predpokladany zustastkovy hodnoty auta po ukonceni leasingu, ale co ted bral kolega, tak by to melo byt +- 1,8-2mil katalogovy ceny. Spotrebu vubec neresim, protoze to plati firma a netrvam ani na kombiku. Zavodnik jsem jenom na motorce a v aute mi jde primarne o komfort, vybavu a interier. Mym favoritem je zatim nova 5 (spis v sedanu, protoze u touringu bych musel oklestit vybavu), ale koukal jsem ted na nekolik videi chystaneho Hyundai Santa Fe a musim rict, ze me ta krabice docela zaujala, ale zase ta 1.6 me malinko odrazuje. Rovnou taky rikam, ze Skodovka me nelaka. Budu rad za jakykoliv zkusenosti nebo spis alternativy na ktery bych se mel taky podivat.
  19. Přidávám svoje kladné hodnocení. Rychlý a bezproblémový obchod.
  20. Skvela a rychla domluva a k tomu jeste prijemnej pokec. Muzu jenom podtrhnout, co uz zde bylo receno nekolikrat.
  21. Nova hracka v garazi.
  22. Skvela a rychla komunikace. Diky za obchod
  23. Nejsou to limitky, takze jak znam Omegu, bude jich dost (casem)
×
×
  • Vytvořit...