Naprostej souhlas, ale ta tíha toho že jí celý Tunisko zbožňuje, do toho dvakrát projela finále GS.. to vše je enormní tlak na ní, to jí podle mě prohrává ty velký zápasy, ale jinak je to paní Tenistka.. a i lidsky je skvělá.. Breakpoint na Netflixu ji suprově vykreslil..
Carlos zejtra Djokera sejme, cítím to v kostech a taky se musím přiznat, že to Srbovi úplně nepřeju. Už je načase nechat to těm mladejm, historii už přepsal, ale ob je nenasyta a chce všem dokázat, že je lepší než Rafa nebo Fedex, ale nikdy na ně nedosáhne lidsky a chováním, může mí GS kolik chcejinak konkrétně Alcaraz je jak z jinýho světa co předvádí v 19 letech.. no těším se zítra moc. Fandim Espaňa a na trávě dvojnásob