Přejít na obsah

tikzot

Členové_50
  • Příspěvky

    6 820
  • Registrace

  • Přítomen

  • Vítězné dny

    9

Vše od uživatele tikzot

  1. Vamooos Carlos.. To je žrádlo
  2. No to budem fandit hned po týhle bitvě. Ta to urve 100%
  3. Noo tak druhej set zatím hodně hezká podívaná, doufám, že se Carlito dostane do varu a opadne nervozita a bude to ještě lepší.. djoker na servisu nic moc, to by mohlo fungovat..
  4. Naprostej souhlas, ale ta tíha toho že jí celý Tunisko zbožňuje, do toho dvakrát projela finále GS.. to vše je enormní tlak na ní, to jí podle mě prohrává ty velký zápasy, ale jinak je to paní Tenistka.. a i lidsky je skvělá.. Breakpoint na Netflixu ji suprově vykreslil.. Carlos zejtra Djokera sejme, cítím to v kostech a taky se musím přiznat, že to Srbovi úplně nepřeju. Už je načase nechat to těm mladejm, historii už přepsal, ale ob je nenasyta a chce všem dokázat, že je lepší než Rafa nebo Fedex, ale nikdy na ně nedosáhne lidsky a chováním, může mí GS kolik chcejinak konkrétně Alcaraz je jak z jinýho světa co předvádí v 19 letech.. no těším se zítra moc. Fandim Espaňa a na trávě dvojnásob
  5. Klidná na kurtu, soukromý možná jinak, ale o to jde. Ta otočka v prvním setu ve finále grandslamu není něco úplně normálního ještě když tohle je poprvé a na Wimblasu. A ten servis na konci úlet
  6. Ta jich přidá ještě hodně, věřím tomu, je konstantní, má klidnou mysl a hraje super tenis. To dneska bohatě stačí v ženským tenisu.
  7. Hlavně nechápu, proč to nedali na čt2.. kdyby hrála Kvitová, tak to tam je. Slabý…ale nebudeem si kazit radost
  8. Yessssssssss!!!! Mám takovou radooost
  9. Serve for the chamionsship
  10. Je to blízko, ale Ons se nikdy nevzdává… bude ještě řežba…ale životní match pro Markétu nádhera
  11. Tak dneska tenisovej svátek v podání Markéty. Moc se těšim, fandim a hlavně věřimgo Maky goo
  12. Zrcadlo;-)
  13. Joo je to tak, tak víme proč tu šňůrku asi nosíme Ten tyrkys mi nedá spát, na fotce to ani tak nevynikne ale jako v reálu.. dlouho sem tak nic hezkýho neviděl.. hraje to skvěle.. 15400 absolut souhlas, ten cifr je krásnej, na 15500 se mi třeba moc nelíbí díky absenci popisu v dolní části cifru. na 15510 už to je celkem vyvážené S bílou barvou to mam podobně, postupně tomu přicházím na chuť, ale to je asi i tím, že těch modrejch, zelenejch a černejch cifrů už bylo mnoho a člověk kouká a zkouší dál. Pořàd dokolečka dokola.. a konec cesty stále v nedohlednua to je dobře.
  14. Super, tak to je fajne 50 bleu nuage je top o tom žádná, ale teď jsem se byl juknout v Butiku no a sem vyřízenej z tyrkys na yellow goldech 37 mm, prý tedy pouze pro ženský, ale myslím, že super sedí i na chlapským zápěstí Já pořídil starý 15400ST v bílý a jsem spokojenej taky;-) zelená na Tvých 15510 je taky luxusní moc
  15. Dobře Ty.. to jsou ty od Jirky..?
  16. Léto v plnejch
  17. Vše v nejlepším pořádku, děkuju moc a samosebou doporučuji Kamila
  18. Kyselák
  19. Neee. Řitka u Prahy
  20. Rostou lišky a hřiby a to v Praze
×
×
  • Vytvořit...