Přejít na obsah

AdamBlackbird

Členové
  • Příspěvky

    3
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    Prim, Glashütte, Certina

Návštěvy profilu

244 zobrazení profilu

AdamBlackbird's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

0

Popularita

  1. Hesalit stále bez škrábanců, luneta jakbysmet. Žádné nápravy tedy zatím nebyly třeba. Je ale fakt, že co jsem je na podzim koupil, nosím je pořád jen pod nějakým dlouhým rukávem. V létě budou na poškození nejspíše náchylnější.
  2. No, všechno mi jde do břicha, ne do rukou:-D. A cviky na zesílení zápěstí jsem nikde nenašel:-). Prostě nejsem na moderní velké hodinky. Vintage DS2 ze 70. let sedí o poznání lépe;-).
  3. Mám malou ruku. U koženého řemenu bych potřeboval ještě dvě dírky, NATO je buď volný, nebo moc utažený. Tak je nosím na tomto silikonu. Je z Prim shopu a za docela randál (1 600 Kč), ale je úžasně pohodlný, švýcarský a taky vypadá patřičně retro: http://www.prim-shop.cz/hodinky-prim/znackove-reminky/reminek-rem-20-d235.htm
×
×
  • Vytvořit...