Přejít na obsah

jankoxxx

Členové_50
  • Příspěvky

    8 693
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele jankoxxx

  1. V ruke [emoji16] Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Airman na lososovi [emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. to je taky problem zaplatit si tu cebiu? das par stovak a mas klud...
  4. Zopar dalsich foto.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. sakra toto sa mi paci!! ja uz tiez zacinam pomaly planovat co a ako. snad do 2-3 rokov zacneme
  6. [emoji6] Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. som rad ze som sa na tu skolu vysral...
  8. to neni mobil, to uz je tablet pomaly obcas sem nakuknem, BB som pouzival 9 rokov pokial som nepresedlal na jabko. chyba mi strasne Blackberry HUB. Uz len koli tomu by som sa niekedy najradsej vratil spat. ako su na tom sucasne BB? fachcia dobre s androidom? HUB funguje dobre? edit: fotak ako??
  9. Este k tomu Bokeru. Da sa to nosit. Reze to. Nevyzera to zle. Ale aj tak by som si to uz nekupil...
  10. Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Ako inac v utorok [emoji16] Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. tak SVK 18 vypadla z "prvej ligy"... hmm.
  13. jj, jedna vec je co zapocal Le Corbusier a dalsia vec je co spachala vypatlana cervena kotrba... tam niet porovnania, ktore by malo akukolvek vypovednu hodnotu...
  14. ten gladiator som veru nemusel vidiet...
  15. uz ich vidim jak hned po zmene menili matrice... to sa fakt na rusov podoba.
  16. jankoxxx

    Damasko heaven

    Ja sa snad tiez coskoro pridam. Mam od D vyhliadnute 2 kusky
  17. Pozeram na cepel a spicku a nevidim poskodenie. Nozik teda nepacil. Moj osobny odhad je ze tu cepel proste niekto zlomit chcel... Ale pri beznom pouzivany to nikto nezlomi.
  18. ono ide hlavne o to ze jagr ma zrejme u prdele co si mysli honza. myslim ze pre fanusikov uz nehra, hra pre seba
  19. ja fakt neviem co riesite. je ocividne, ze sa s hokejom rozlucit este nechce a z toho sa da dedukovat ze ho to fakt musi bavit. jak som ho neznasal ked bol mlady, tak teraz by som mu aj pivo zobral..
  20. toto sa tu casto nevidi!! nedas viac fotiek do fotogalerie (samostatne vlakno)?
  21. velmi pekne totok! tento ich dizajn je tak podareny ze to snad ani seiko neni
  22. pridam svoj nazor. moony mam uz nejaky ten piatok a su to hodinky ktore doma uz urcite ostanu. bb58 su na shortliste.. ak by som mal volit z tejto dvojky tak za kazdych okolnosti by som volil moony. nadcasove hodinky ktore neomrzia. daju sa nosit prakticky vsade a su aj tak dost nenapadne. bb58 su fajn, ale je to pomerne novinka. dali by sa pomenovat "letna laska". zahori prudko a moze rovnako prudko aj zhasnut (hlavne ak tudor predstavi dalsie variacie..) no a nota bene. ak mas na oboje kup ich oboje. myslim ze by to bola super dvojka
  23. Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. jankoxxx

    Damasko heaven

    fajne su, snad ich nakoniec nepreda
  25. sorry za sprostu otazku. ten music cast ide cez BT?
×
×
  • Vytvořit...