Lukáš.dl Odesláno 2. března 2019 Nahlásit Odesláno 2. března 2019 Dobrý den pánové, jsem na tomto fóru krátce a zvažuji koupi hodinek Vostok Komandirskie. Máte někdo nějaké zkušenosti s těmito hodinkami ? Odesláno z mého Redmi 5A pomocí Tapatalk
dr.bike Odesláno 2. března 2019 Nahlásit Odesláno 2. března 2019 Ahoj Lukáši, klikni na záložku Forum a pak si najdi Ruské hodinky. Tam zajisté najdeš, co hledáš :-). Například tady: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/115478-komand%C3%BDrskyje-perlon/http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/47930-komandirskie-k-34/
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se