volfda Odesláno 13. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 13. dubna 2010 Vzhledem k tomu, že původní vlákno jsem formuloval poněkud nešťastně, zakládám zde nyní toto. Kamarád shání tyto Zenithy. Jak je vidno, v USA je cena lákavá, ale o onom prodejci je zde pár ne zrovna nejlepších referencí a navíc to DPH... Takže bych se raději držel v rámci Evropy. Jeden místní člen psal, že na ně měl nabídku z CH za 4500eur, žádám tedy o bližší info. Děkuji
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se