pepo007 Odesláno 20. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 20. dubna 2010 jedná sa o pekné vreckové hodinky,National watch ktoré majú plášť vo výbornom stave, no je na nich škvrna vid foto, ktoré skúsim priložiť. Striebro vždy čistím zubnou pastou, no tu to nepomohlo a sóda bikarnóna to tiež nespraví. Asi to bolo poliate niečím agresívnejším, čo mohlo zmeniť povrxhh ... stretli ste sa už s niečim takýmto? za pomoc vopred dakujem v Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se