m.malin Odesláno 26. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 26. dubna 2010 Dobrý den, scháním parťáka, nebo dva, pro společný nákup řemenů Maratac, minimální odběr je za 50 dolarů a já mám vyhlídnutý pouze jeden řemen za 20 dolarů. Pokud máte nějkdo zájem ozvěte se na "m.malin@seznam.cz". Díky. Malin
Koniferka Odesláno 22. května 2010 Nahlásit Odesláno 22. května 2010 jsou tohle taky maratacy?Protože tady je prodávají za 18,5 dolarů i s poštovným do ČR.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se