Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno (upraveno)

Vypadají jako Steinhart... Ty myslíš, že ne? koukal jsem, že mají lehce jiné ručky, než ty na chronoshopu, ale mohl by to být starší model...?

Upraveno uživatelem volfda
Odesláno (upraveno)
pozna je nekdo? dole u obrazku toho remenu krasny fliegery.. je to Laco, nebo co? jsou daleko hezci nez steinharty... ale urcite uz budou drazsi co?

dik za pomoc

takovy bych presne chtel :)

http://cgi.ebay.com/Big-Pilot-Strap-IWC-LA...=item45efc8c336

 

Vypadají jako Archimede Pilot H z Prodeje, akorát mají leštěné pouzdro.

 

Edit: i druhé místo je pěkné.....

Upraveno uživatelem sect
Odesláno

no archimedy nemaj tak pekn ou korunky, jsou matny, nemaj tak vysoky pozdro (aspon se mi to tak zda)

steinharty maj vsechny ty zatraceny modreny rucky a nevim jak to citite vy ale me tam jenom rusej, tyhle hodinky jsou nadherne jednoduchy.. snad to neni prehnany ale diky absenci toho sedmideniho natahu vypadaj lip jak big piloty podle me :D

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...