Antton Odesláno 11. listopadu 2010 Nahlásit Odesláno 11. listopadu 2010 Ahoj, mám tyhle Seika (http://www.azwatch.cz/hodinky/se155-seiko-flieger-2-black) a nedávno mi bohužel spadly z cca metru na dlažbu. Výsledkem je cca 0,5 x 3mm dlouhý škrábanec na levé straně obvodu, což bych i přežil. Horší ale je, že od té doby se mi začaly znatelně předcházet a to každých 24h zhruba o 4 minuty. Všimnul jsem si, že zezadu je vidět na nějaký posuvník se znaky +/-, tak bych se chtěl zeptat, jestli to slouží k seřízení, jestli to dokáže seřídit i takovou odchylku a kam s tím případně v Praze zajít. Díky moc, Tonda
JanC Odesláno 11. listopadu 2010 Nahlásit Odesláno 11. listopadu 2010 Ahoj, nepříjemná zkušenost, zkus si projít toto vlákno, určitě tam nějaké reference z Prahy. Jinak těžko říct, co se všechno v nich hnulo, takže bych spíš spoléhal na info od nějakého hodináře, než takhle na dálku.
JiříR Odesláno 11. listopadu 2010 Nahlásit Odesláno 11. listopadu 2010 Ahoj, v tom vlákně co postoval kolega přede mnou hledej jméno p. Frýdl. Je tam na něj telefon a časy kdy se vyskytuje na Florenci v jednom zlatnictví. Všem tady opravuje, čistí a dělá další úpravy hlavně se Seiko hodinkama.
Antton Odesláno 11. listopadu 2010 Autor Nahlásit Odesláno 11. listopadu 2010 Ahoj, v tom vlákně co postoval kolega přede mnou hledej jméno p. Frýdl. Je tam na něj telefon a časy kdy se vyskytuje na Florenci v jednom zlatnictví. Všem tady opravuje, čistí a dělá další úpravy hlavně se Seiko hodinkama. Super, díky za info.
JanC Odesláno 11. listopadu 2010 Nahlásit Odesláno 11. listopadu 2010 p. Frýdl se zde doporučuje a bude to jistě zaručená a správná volba, jen jsem tu občas četl, že si nemůže stěžovat na nedostatek práce, takže pokud na ně nespěcháš, tak je dej k němu. Je to zlatnictví Janka na Florenci, přes silnici od výlezu z metra.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se