Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Nazdar páni, na aukre som našiel tieto letecké Prim-ky, ale čo som si všimol je, že majú odlišné ručičky ako všetky letecké, ktoré som doteraz videl. Pozeral som aj obrázky na nete, ale nikde som nenašiel podobné.Robili sa originálne niekedy aj s týmito ručičkami, alebo sú jednoducho vymenené?

 

Ďakujem a prajem pokojný nedeľný večer všetkým :).

 

Posted Image

Odesláno

Ahojda, řekl bych že tyto hodinky jsou 100% originál. Pouze ty ručičky jsou z Prim Sport II (někdo je už vyměnil). Taky jsem na ně koukal, ale podle stavu bych řekl, že budou potřebovat asi vyměnit prasklé sklo dole u 7, strojek už asi taky nebude v kondici a možná vyměnit i ty ručičky. Podle náročnosti opravy by se to mohlo vyšplhat klidně na 1500 kč + pořizovací cena. Ale ta bude min asi 4000. Takže sakum prásk hodinky celkem za 5500 a budou dle pouzdra značně používané, ale jinak každopádně hezké :). Jinak vše a mnohem víc už je tady už napsáno.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...