MartinP Odesláno 24. prosince 2006 Nahlásit Odesláno 24. prosince 2006 Na netu jsem našel tyto hodinky: http://www.netgrafik.ch/images/radio-room-1a.jpg a musím říct, že se mi líbí. Může mi někdo poradit kde by se daly sehnat? Moc děkuji.
MartinP Odesláno 24. prosince 2006 Autor Nahlásit Odesláno 24. prosince 2006 Treba zde: http://cgi.ebay.com/Soviet-Vostok-Radio-Ro...1QQcmdZViewItem Mohu i zajistit - ale bylo by to v republice az pocatkem ledna a penize bych musel mit predem na uctu. Určitě bychom se mohli domluvit. Právě jsem je taky našel na e-bay a začal jsem přemýšlet jak je koupit.
MartinP Odesláno 24. prosince 2006 Autor Nahlásit Odesláno 24. prosince 2006 OK. Jdu do toho. Posílám Ti mail.
afrikab Odesláno 24. prosince 2006 Nahlásit Odesláno 24. prosince 2006 OK. Jdu do toho. Posílám Ti mail. Neni lepsi je koupit primo z Ruska?
MartinP Odesláno 27. prosince 2006 Autor Nahlásit Odesláno 27. prosince 2006 OK. Jdu do toho. Posílám Ti mail. Neni lepsi je koupit primo z Ruska? A máš nějaký tip jak je získat? Teď jsem porovnával ty co jsem chtěl identifikovat a ty co jsou na ebay a mám takový dojem, že to je nějaká nepovedená kopie. Stačí jen porovnat lunetu.
MartinP Odesláno 28. prosince 2006 Autor Nahlásit Odesláno 28. prosince 2006 Teď jsem porovnával ty co jsem chtěl identifikovat a ty co jsou na ebay a mám takový dojem, že to je nějaká nepovedená kopie. Stačí jen porovnat lunetu. Ze by nekdo delal kopie Vostoku mi prijde docela humorne - faktem je, ze maji lunetu bez cisel, cehoz jsem si vsiml az ted. Ovsem firma Vostok zmeni barvu jedne rucky a vydava to hned za dalsi serii - cili to zadny ukazatel cinskeho plagiatorstvi byt nemusi. Az dorazi, tak je otevru a hned uvidime, co je tam za strojek [zadne obavy, otvirak mam a hodinarim bezne, takze k zadnemu poskozeni nedojde]. Jsem ale presvedcen, ze je to taky original - kopirovat Vostoky uz by se nevyplacelo snad ani v Cine... Hned zde: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...type=osi_widget jsou s tou lunetou, co jsi chtel - skoda, ze jsme si toho nevsimli driv, mohl jsem je koupit misto tech vyse uvedenych. Zde jsou napr. s datumovkou a uplne jinou lunetou: http://alanwatch.homestead.com/russian.html nebo tohle: http://www.rltwatches.co.uk/forums/lofiver....php/t9634.html nebo zde je slusna kolekce: http://russianwatches.altervista.org/vosto..._collection.htm Cituji z naposled uvedeneho odkazu k tem objednanym, co se vzhledu tyka: Model: Albatros/Amphibia "Signal Room" Year: late '80s Caliber: 2409, hand-wound, 17 jewels Note: very rare model, inspired to the "radio room" watches, where the four red sectors on the dial indicates the time of the radio nautical bulletin. Luminous dot on the bezel. One of the nicest pieces of my collection :-) Water resistant to 200M, screwed crown, rotating bezel, acrylic glass, luminous hands, antimagnetic internal shield. Diameter 39 mm. Proste uvidime, co prijde. Osobne se vsadim, ze to original bude, jen s trochu jinou lunetou, nez jsi chtel. Delalo se holt hodne kombinaci. Jeste doplnim, ze puvodni hodinky z 80. let mely vsechny na ciferniku velke V [rusky B], ty dnesni nove uz to nemaji. Takze jsme jen vzali nove s jinou lunetou, jinak se bude zrejme jednat ve vsech pripadech o stejne zbozi. OK. Uvidíme co příjde. Jenom se musíme potom domluvit jak si to předáme.
MartinP Odesláno 28. prosince 2006 Autor Nahlásit Odesláno 28. prosince 2006 OK. Uvidíme co příjde. Jenom se musíme potom domluvit jak si to předáme. Hlavne zadne zbytecne obavy dopredu - treba pak hodinky mile prekvapi. Zatim jsou na ceste. OK. Žádné obavy nemám. :-) Už se na ně docela těším. Jen budu muset někde ještě koupit nějaký pěkný pásek. Ten nylovový se mi zrovna moc nelíbí. Celkem by se mi líbil černý s červeným prošitím.
MartinP Odesláno 14. ledna 2007 Autor Nahlásit Odesláno 14. ledna 2007 Uz dorazily - blizsi pruzkum zitra: Vypadají celkem dobře. Už se na ně těším. Dík za fotky.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se