tictackate Odesláno 21. května 2007 Nahlásit Odesláno 21. května 2007 http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...:MEWA:IT&ih=004 to je podoba co.....................
Návštěvník tolja Odesláno 21. května 2007 Nahlásit Odesláno 21. května 2007 Prosím Tě, odkud je dyzajn těchto? =) http://aukro.cz/item197546358_prim_sport_k...ova_luneta.html
Návštěvník Ondra Odesláno 21. května 2007 Nahlásit Odesláno 21. května 2007 http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=140117587627&ssPageName=STRK:MEWA:IT&ih=004 to je podoba co..................... Tak... je jasný, že soudruzi opisovali. U většiny primek se dá najít jejich předobraz u renomovaných světových výrobců. Ale já bych to shovívavě snad ani neměl za zlé... bral bych to jako snahu umožnit československému člověku mít stejně pěkné a moderní hodinky jako mohli nosit na západě;-) Ikdyž samozřejmě neopomíjím diskutabilní momenty této produkce.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se