Přejít na obsah

EDOX ? Chronodakar Limited Edition 2015


Doporučené příspěvky

Odesláno

Máme tu sekci Qurtzové hodinky.

Ale tohle jsou švýcarské quartzové hodinky a ne nějaký čínský shit, co se  až zbytečně často na fóru objeví.

Návštěvník Snow
Odesláno

Máme tu sekci Qurtzové hodinky.

Pěkná hloupost fíku. Jen proto, že nemá Edox jmenovité zastoupení v sekci švýcarské hodinky by si ho šoupl do quartzu. Pokud bychom postupovali přísně podle Tebe, mohli bychom po bok čínského šmejdu, jak trefně poznamenal gougy, postavit třeba Breitling Emergency nebo Citizen Chronomaster. Oboje hodinky těmi nejvyspělejšími strojky. V případě Citizen dokonce takřka referenční quartzový strojek s roční odchylkou několika málo vteřin. 

 

Příště prosím o poněkud promyšlnější slova. Dík.

Návštěvník maxipesfik
Odesláno

Jo, Klidne to do quartzovych hodinek dej. A je jedno jestli to je Swiss, japan, ci china. Od toho je to quartzova sekce a ne cinska. Tady se resi pouze mechanicke hodinky.

Návštěvník Snow
Odesláno (upraveno)

Tady se resi pouze mechanicke hodinky.

 To je někde v pravidlech  :eek: ? Tady se řeší značky. Značky s velkým Z

 

Edit - a tak to bylo od začátku. To Ty ovšem s registrací v roce 2011 nemůžeš vědět.

Upraveno uživatelem Snow

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...