gerhard Odesláno 15. července 2007 Nahlásit Odesláno 15. července 2007 Kedy prestali vyrabat tento druh TISSOTu? Je mozne este na nich natrafit v obchode ? Celkom pritazlivy dizajn...
xlaque Odesláno 15. července 2007 Nahlásit Odesláno 15. července 2007 Neviem,či sa už prestali vyrabať,ale s prichodom novej stranky Tissotu tam už nie su,no myslim,že by nebol problem zohnať ich,kedže sa da zohnať ešte aj ich quartzova verzia,ktora sa nevyraba už približne 3 roky. Ešte aj v Česku,napr tu
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se