Jump to content

Eman2208

Member_50
 • Content Count

  2,092
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Eman2208

 1. Konstruktér ? Mechanik ? To je lopatka turbíny proudovéno motoru, žárová část.
 2. Má peška, chytrak, já jsem v obalech měl každý telefon, i N5110 a každý byl po dvou letech skoro jako nový. No mladý má po penězích z brigosky, na které ještě nebyl. Jak pises, platit si to ze svého, tak možná ani mobil nemá. Jinak ten ajfoun je totalka.
 3. Já v tom cítil nějakou kulišárnu, jsem přemýšlel nad nějakou slovní přesmyčkou, nebo dvojsmyslem, ale Ciwetka, to mě dostalo...
 4. Na řešení problémů je tu Mr. Valis !!!
 5. Pánové, kolegové. Měl bych prosbu na všechny z okolí Olomouce, kdo mi dokáže pomoci s oceněním jednotlivých kusů hodinek Prim. Jde o část mé sbírky cca 50-60 ks. Nemám konkrétní představu o cenách, ale dle Aukra se řídit nechci. Spíš bych to pojal jako pokec nad haldou Primek u kávy, která bude na mě. Najde se někdo ? Pokud někdo bude tak ochotný a hlavně schopný, tak prosím SZ. Moc díky.
 6. Já to musím zkusit ještě o víkendu, nebo se zblázním....
 7. Mluvil jsem s máti a praděda to údajně dotáhl někde z cest, jezdil na lodi a pobýval v Německu, takže by to mohlo být jak říkáš. Vytáhla to z hromady krámů, co měla na půdě, strojek je nekompletní, když se natáhne, tak hodinová ručička tu svou hodinu udělá do minuty 2x. Je mi je líto vyhodit, ten smalt je krásnej a tak mě napadlo je zprovoznit a dát zpět máti. V každém případě díky za reakci.
×
×
 • Create New...