Jump to content

Cubert

Member_50
 • Posts

  94
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Štatl

Recent Profile Visitors

3,878 profile views

Cubert's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

 1. Zajdi do Globe Museum, rozhodně stojí za návštěvu. Je kousek od Burgu a nezabere moc času.
 2. Na www.21jewels.com mají černou lunetu za 125 dolarů. A to je někde kolem poloviny ceny, za kterou se pořád dají sehnat nové přes eBay.
 3. Jestli i v ČR netuším, pokud ano, tak nevím kde. Já ho bral na eBay za +/- 20 dolarů s poštou. Ukázat asi není problém, pokud jsi v Brně
 4. Mám Fisher Space Pen #400CL, do kapsy u košile ideální, malinkaté. A píše se s ním taky dobře
 5. Cubert

  Seiko na na ebay

  Přihazuje někdo na ty Sonary? Nerad bych se zbytečně přetahoval s někým místním
 6. Jop, Facebook i twitter. Pokud někdo používáte tak http://twitter.com/iCubb
 7. Díky všem za rady, zdá se to být na dobré cestě. Američani naštěstí ochotní a zajdou k nim na úřad. A po menší intervenci z hůry i ti celníci už požadují jen papír z USA. Takže rada pro všechny, pokud budete mít podobný problém, šplhejte výš a výš, jednou najdete někoho, kdo je ochotný ty dole lehce postrašit a zdrbat. U nás pomohla Hospodářská komora. Je to hnusný, ale jinak to nešlo. Snad se po nás nezačnou za trest vozit u dalších zásilek. Teď už se nám dokonce sami celníci omlouvají za jejich chybu bla bla bla - což je diametrální rozdíl proti tomu, co říkali minule.
 8. Potřeboval bych docela akutní radu, nejlépe od někoho, kdo se s tím už setkal. Asi nejlépe po telefonu. Na firmu došlo zboží, jedná se o textil. Jedná se o výrobky potisknuté ve spojených státech, ale samotná trička jsou vyrobené jinde. Na celnici zboží zadrženo a uskladněno za docela nehorázné peníze, požadují po nás certificate of origin. Problém... chtějí po nás ten certifikát od pakistánců, což je země původu triček. Vůbec neřeší to, že trika jsou koupená u prodejce v USA, potisknuta v USA. Jsem v koncích, pokud to tam bude ležet extra dlouho, tak pro nás nemá smysl to ani brát dál a necháme je to tam zničit raději. Vím že je to absolutně OT, ale napadl mě chronomag, že tu je přeci jen víc lidí, co by mohli něco takového už někdy řešit. Jde mi o nějakou osobní experience, nějaký tip, trik, cokoliv.
 9. Tak velka spokojenost, ten film ma vse co sem cekal. A Joker byl naprosto dokonaly. Dalsi tri filmy co ted planuji (Walle, Akta x a Hellboy) tohle asi tezko prekonaji ( ikdyz hellboy bude stopro dobrej ) Ad Lobo...toho chci na platne taky uz celkem dlouho
 10. Tak to hod na Rapidshare nebo edisk a postni link
 11. Kolem osmé se připojím taky. Snad mi zítra česká pošta už doručí ebay balíček, abych šel konečně s něčím novým
 12. Presne tak, takovej ikeahack, navrhl sem si vlastni cefernik v indesingu, vytiskl a nalepil
 13. Koupit nějakou ikeu a předělat číselník
 14. Navíc přehrávají dvě melodie, no neber to
×
×
 • Create New...