IE 6 je v dnešní době již všeobecně vnímán jako prohlížeč nekompatibilní s novými technologiemi, z bezpečnostního hlediska je již označován za kritický. Stačí chvíli googlit. Naprostá drtivá většina dnešních webových projektů již cíleně vynechává podporu pro tento prohlížeč. To je prostě fakt. Ani bych v tom neviděl nějaké naschvály nebo lenost programátorů.
Hezký den