Přejít na obsah

stankoff

Členové_50
  • Příspěvky

    223
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele stankoff

  1. Mám dojem, že Maro chce slaměnit doma, a ne někam letět, a navíc s manželkou
  2. Málo...kolik zájemců je vlastně potřeba? Žádný seznam nevidím, ať koukám jak koukám....A ani vlastně jaký model by to měl být.
  3. Jsem spokojen a děkuji. Dobrá domluva, velmi rychlé dodání. Vřele doporučuji.
  4. Kid_A 2 ks Murphy97 1 ks semi001 2 ks ouskavl 2 ks conrad 1 ks shewcza 1 ks Filip eM 1 ks Akam 1 ks špelda66 2 ks Vit 1 ks Trebus 1 ks MR_Ropotamo 1 ks Davis 1 ks Lacifer 1 ks misso 1 ks PavelH 1 ks Thomas 1 ks Gustaf 1 ks Lykan 1 ks Balthus 2 ks Matejcz 1 ks tenge 1 ks worel 1 ks Guzmic 1 ks papen 1 ks Michal400 1 ks bullitt 2 ks Czechgun 1 ks Cynique 1 ks PeBe 1 ks Laroaz 1 ks Potvor 2 ks Klub300 2 ks (z)denny 1 ks LordSpar 1 ks Asus 1 ks M.K. 1 ks Já ml. 1 ks Martin JJJ 4 ks Chorche 1 ks Seamaster 1 ks Ondra_V 2 ks juk 1 ks Ohm-Aztec 1 ks backgramond 1 ks xbraj19 1 ks Nestler 1 ks ondrys 2 ks cuba 1 ks Nightmare 1 ks M109 1 ks Pavel Michalec 2 ks lukassob 1 ks T1000 1 ks Jehlan 1 ks Snekofon 1 ks petr4612 1 ks P_P 1 ks cezan 2 ks Kolky87 1 ks AVe 2 ks rimidalvlark 1 ks Mous 1 ks Majlan 1 ks Davidlc 2 ks Stankoff 2ks gathis 1 ks bohus76 1 ks cbr 1 ks VladimírH 2 ks PetrM 3 ks chicon 1 ks John_Lenon 1 ks Harry01 1 ks skalis 1 ks sima1one 2 ks Richard Eš 1 ks Jorge 1 ks Postal80 2 ks solidus 1 ks Beet 1 ks Tobík 1 ks IWCmann 2 ks KAL 1 ks rooosta 2 ks Navros 1 ks dragys27 1 ks Kapelnik 1 ks Melges 1 ks Brnakp 1 ks Miloshu 1 ks Funthom 95 2 ks Henker 1 ks 1Mirda 1 ks Dokusan 2 ks Radim01 2 ks martin151 1 ks Schrapnel 1 ks Motka 1 ks Hami8 1 ks Bajos 2 ks Tomex7 1 ks Johanes 1 ks OWG 1 ks Rejan 1 ks edas 1 ks Dtx 2 ks Honza.manta 1 ks Jasam 2 ks Enyeus 1 ks Petrus.O 3 ks miro_mt 2 ks miguel 1 ks marian666 2 ks ismit 1 ks Pelikan73 1 ks eloga 2 ks Rypadlo 1 ks Sonny919 2 ks Mari 1 ks LibiZ 1 ks Slava57 3 ks Georgeisin 1 ks Filipmar 1 ks JayT 3 ks Golino 1 ks jirik28 1 ks JakubS 1 ks LuckeR 1 ks Valderek 1 ks Distar 1 ks beny 4 ks Apep 1 ks ViCo 1 ks ygys 1 ks tmx 3 ks Ubik 1 ks Michal_R 1 ks Borisslos 2 ks j.e.n.i.k.82 1 ks davok 2 ks RadeV 1 ks Borža 1 ks Radek.VV 1 ks Jiří Sedlák 1 ks Srainsteiger 1 ks Delapancha 1 ks paulos25 2 ks tessa 1 ks Fordik 1 ks Edokeke 1 ks Bobisky 4 ks Irwinek 2 ks Gabrielmilan 2ks Přidal jsem si +1 ks=2ks
  5. Kid_A - 2ks Murphy97 - 1ks semi001 - 2ks ouskavl - 2ks conrad - 1 kus shewcza - 1ks Filip eM - 1 kus Akam - 1ks špelda66 - 2ks Vit - 1 ks Trebus - 1 ks MR_Ropotamo - 1ks Davis - 1ks Lacifer - 1ks misso - 1 kus PavelH - 1 ks Thomas - 1 ks Gustaf - 1ks Lykan - 1ks Balthus - 2ks Matejcz - 1ks tenge 1ks worel - 1ks Guzmic - 1ks papen - 1ks Michal400 - 1 ks bullitt - 2ks Czechgun - 1ks Cynique - 1ks PeBe - 1ks Laroaz - 1ks Potvor - 2ks Klub300 - 2ks (z)denny - 1ks LordSpar - 1ks Asus - 1ks M.K. - 1 ks Já ml. - 1ks Martin JJJ - 2ks Chorche - 1 ks Seamaster - 1ks Ondra_V - 2 ks juk - 1ks Ohm-Aztec - 1 ks backgramond - 1ks xbraj19 - 1ks Nestler - 1ks ondrys - 2 ks cuba - 1ks Nightmare - 1 ks M109 - 1 ks Pavel Michalec - 2 ks lukassob - 1 ks T1000 - 1ks Jehlan - 1 ks Snekofon - 1ks petr4612 - 1ks P_P - 1 ks cezan - 2 ks Kolky87 - 1ks AVe - 2ks rimidalvlark 1 ks Mous - 1ks Majlan - 1ks Davidlc - 1ks Stankoff 1ks
  6. Bolavé ostruhy jsem byl střílet a prd to pomohlo. Následně mi jeden starý ortoped umrtvil injekci nervy nejdříve na jedné patě, za cca3/4roku na druhé patě a ačkoliv říkal že to vydrží tak 2 roky je to už min.8let a paty v pohodě….
  7. Zcela nepřekvapivě naprosto skvělé jednání .... doporučuji a děkuji.
  8. Dnes svítí slunce, stal jsem se dědkem a budu mít prima hodinky
  9. Všechno na jedničku. Blesková domluva, bleskové dodáni. Děkuju.
  10. Tak opět uplynulo půl roku, tak mám dotaz jestli se ledy pohnuly. Dzerik1 nabídnul pomocnou ruku, tak možná nějaké informace od straspola obdržel….
  11. Tak jsem se taky přikundil
  12. Mně osobně poděkování směrované ke mně vždy potěší, i když zabere sekundu kterou jsem ztratil, dostanu pohlazení na duši které jsem získal
  13. A nebudou už strojky vintage?
  14. Hurá .Teď ještě najít správné téma. V Roce 1875 založil Josef Bulova J. Bulova Company. Sice to není česká firma ale Josef Bulova byl český hodinář. Bulova tu bude příští rok 150 let...
  15. Rychlá domluva, bleskové dodání . Děkuji a zase někdy příště.
  16. Je tu ještě nějaký úchyl, co si nastavil budík na 01:58 ať nepromešká skok na 03:00 ?
  17. Je radost obchodovat s takovýmto člověkem. Super komunikace, vstřícnost, rychlé vyřízení. Davida vřele doporučuji
  18. Jinak střelci se dělí na ty kteří už nechtěný výstřel absolvovali, a na ty, na které to ještě čeká. Opatrnosti není nikdy dost.
  19. Jste správná obec, divní jsou ti ostatní chtěl jsem dodat LGBT ale raději už mlčim.
  20. A dykMore
  21. Wabi Daněk na ČT 3 teď …..
  22. Přesnost šuplery po takovémto používání bude ohromující…V mládí na praxi jsem si škrtnul hrotama na otvory plech, viděl mě při tom můj instruktor a dostal jsem takový pohlavek, že mi skříňka dala druhý. Prej abych si zapamatoval, že měřidlo neslouží k rýsovaní ani jako kladívko ani jako klíč….
  23. Jo, aj československé auto hjundé a kija si vysekává…
×
×
  • Vytvořit...