Jump to content

jfk

Member_50
 • Content Count

  354
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by jfk

 1. Hlavně byl problém co použít, aby to úzké a tvrdé. Hřebíček by byl moc tlustý, nakonec jsme zbrousili hrot slabého šroubováčku.
 2. Než jsem na to s kamarádem přišel prdnul nám jeden článek keramického tahu (. Do toho čepu s otvorem musel zbrousit úzký hrot a tím vytlačit tu osičku protilehlého čepu. Kdyby to aspoň na tom tahu bylo označeno, jakým směrem tlouci bylo by to jednodušší.
 3. Nechápu proč, to výrobce tak zkomplikoval. Asi to přenechám hodinářovi, jak uvádíš nebude to žádná sranda. Moc děkuji za rady.
 4. Děkuji za odpověď, nejsem z Prahy musel bych využít hodinářství v místě bydliště. Pokud bych chtěl to zkusit sám vytlouká se to od čepu s dirkou nebo plochého čepu? Děkuji jfk
 5. Obracím se na Vás s prosbou, zda by někdo nevěděl jak zkrátit keramický tah u hodinek Gant, který má nestandartní osičky. Jedná se o to, že z každé strany je osička jiného tvaru jednou plochá, druhá s otvorem. V otvoru není žádný závit (inbus, atd). Na tahu není naznačený směr vložení hrotu zkracovače kovového tahu, a v článku je průměrově slabší osička nez na vyfoceném tahu. Myslíte, že se musí použít klasický vystěžejkovač jako při sundavání tahu z pouzdra hodinek? Pro lepší představu přikládám foto. Děkuji mnohokrát za cennou radu. S pozdravem jfk
 6. Díky váženému členu chronomag fora ,,HondzaX,, jsem po dlouhé době pořídil hodinky, které mne opravdu praštily do očí a řekl jsem si, že ty musím prostě mít ). Nejvíce se mi líbí kombinace robusního pouzdra se zlatým lemováním ciferníku a vyzdobeného dýnka. Jedná se o AVI-8 Hawker Harrier II AV-4065-02.
 7. Chtěl jsem poděkovat všem od kterých jsem něco kupoval, bohužel jsem smazal konverzaci a vím, že zde na fóru jsou prima lidičky a vždy ochotně se mnou jednali. Ahoj a všem z chronamag fora přeji ať jim srdíčko pěkně tiká ).
 8. Měl jsem tu možnost poznat tohoto vynikajícího prodejce díky skvělé komunikaci, nabídnuné slevě a bezkonkurenční ceně, která rozhodla o nákupu hodinek AVI-8 Hawker Harrier II AV-4065-02. Hodinky byly zaslány bleskově a díky České poště i bleskově doručeny. Přeji mu mnoho úspěchů v dalších prodejích a bude se třeba někdy zase těšit na další nákup.
 9. Doporučuji prodejce, výborná komunikace, bleskově odesláno a výborně zabaleno. Prodávaný předmět (sluchátka Sony WH-1000XM2) v super stavu.
 10. Doporučuji prodejce, obchod úspěšně dokončen k velké spokojenosti ).
 11. 2 Voraleks: Za málo, tak držím palce, ať hodinky dlouho šlapou. Jinak pokud se někdo bude rozhodovat jaké hodinky vybrat, tak upozorňuji, že opravdu inverzní displej je hůře čitelný za horších světelných podmínek a pokud bych se nebál, že hodinky zničím trošku bych ty svoje vytunil ) (z inverzního displeje bych udělal neinverzní a na ciferníku u částí označující pěti-minutové úseky bych použil bílou barvu, která by zrychlila při pohledu na hodinky zjištění přesného času, nyní to je takové šedivé a nevýrazné). Vzhledově mi však připadají hodinky co mám krásnější než další varianty těchto hodi
 12. 2 Vorakelks: Tady byl na to asi fix pokud se nemýlím. Jinak velká gratulace všem co pořidili nadherné hodinky řady Mudmaster.
 13. Děkuji zatím se na ně jenom koukám ( jsou až k vánocům a zjistil jsem jednu nedokonalost. Inverzní displej při špatném osvětlení je hůře čitelný oproti klasickému displeji a při zapnutém osvětlení nejsou osvětleny digitální displeje, takže se nedají použít (.
 14. Ahoj, dnes jsem se stal majitelem Casio GG-1000-1A5ER levnější verze (chybí safírové sklíčko, triple sensor, touch solar atd.) oproti Casio GWG-1000. Ačkoliv hodinky Casio GWG-1000 se mi moc líbí nebyl jsem ochoten dát za ně tolik peněz, proto jsem zakoupil levnější typ a rád bych je tu trošku popsal, abych možná někoho odradil nebo naopak přesvědčil, že zrovna tyto hodinky musí nutně mít ). Hodinky Casio GG-1000-1A5ER se prodávají za doporučenou cenu 7 990,-- Kč, mne se je však podařilo sehnat za velmi dobrou cenu na www.heureka.cz, kde jedna firma za registraci nového zákazníka nabídne sl
 15. A zde v prodejní sekci jsi si nic nevybral? Je tam toho mraky a občas zde jsou suprové kousky.
 16. Hodinky se ti musí líbit a nejlépe je vyzkoušet na ruce. V této cenové relaci doporučuji Certiny DS Podium, Tissot, atd. V prodejní sekci můžeš hledat inspiraci ahoj jfk
 17. jfk

  Casio

  Nechci se vnucovat, ale pokud netrváš na budíku nabídnul bych tyto pěkně švýcarské chronography Certina http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/31462-certina-ds-podium-kovovy-tah-53671294269-nove/page__p__468130__hl__certina__fromsearch__1&do=findComment&comment=468130 V případě zájmu mne kontaktuj. Děkuji jfk
 18. Nemá někdo zkušenost kde ty barvy sehnat? Trošku jsem pátral po netu, ale tu značku uvedenou v návodu jsem nikde u nás na netu nenašel? Děkuji jfk
 19. Super dekódování označení hodinek Casio moc děkuji myslím, že se to bude hodit každému k identifikaci.
 20. Kupoval jsem je z druhé ruky na aukru a provedl výměnu baterky. Nyní mám Casio G-shock G-9000 Mudman a prostě takové hodinky mají vždy plastové závity. Ještě mne napadlo nějaký tmel,který má vlastnosti plastové hmoty a po vytvrdnutí bych vytvořil nový závit. S tím papírkem to jsem kdysi také zkoušel,ale moc to nevydrželo.
 21. Děkuji za odkazy a rady všem. Co jsem s tím dělal ) vyměnil baterku a asi 3 x opravoval osvětlení a po 3 x otevření a utažení šroubku jsem strhl závit což se u plastu ani nedivím. Měli by tam dávat kovové vložky na šroubky si nedokážu představit když člověk několikrát vymění baterku to ty závity musí jít do háje. Pro udržení vodotěsnosti se to snažím utáhnout co nejvíce.
 22. Ahoj děkuji za reakci jsou to hodinky CASIO DW-9000. Takže se to řeší nákupem nového pouzdra? Zatím to nějak nutně neřeším mám stržený jeden závit hold nebudu počítat s vodotěsností spíše mne zajímalo jak se to dá doma opravit.
 23. Já jsem se snažil ze sklíčka sklepnout jednou smítko a taky si mi přehodil vlásek. Hodinky se šíleně předcházely tak jsem udělal ještě jednou to sklepnutí a vlásek se naštestí vrátil do původní polohy. Chce to jenom srovnat vlásek doporučuji hodináře. Nebo to zkusit opatrně sám lehkým tuknutím ze strany hodinek, třeba o ruku. Držím palce ahoj jfk
×
×
 • Create New...