tj, proto pisu vzdycky praxi/staz s tim, ze necekam, ze by mi zaplatili, protoze to chci kuli sobe, ale vylozene od 1. komunikace se odmeny zrikat nebudu. takze PRAXE/STAZ a ne BRIGADA. je to tezky, kdyz bych to napsal rovnou, ze budu makat zadarmo, tak si bud budou myslet, ze si ke mne muzou dovolit cokoli ( + jeste se budou tvarit jaky jsou hauri), nebo ze sem magor. pekne, at se kdyztak vyjadrej, coz moc zatim nedelaj. uvidime uvidime. moc tomu nedavam.