Přejít na obsah

Bakara

Členové
  • Příspěvky

    3
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele Bakara

  1. Je to model The Sentry od Nixonu http://www.nixonnow.com/watches/mens/the-sentry-A027.html tyhle
  2. a nejaky jiny nazor?
  3. Mám hodinky Nixon The Sentry zhruba měsíc a už několikrát se mi zastavily, potom většinou pomůže až několi vysunutí a zasunutí knoflíku (pro nastavení času a datumu ) Nevíte někdo čím to může být? Není to třeba slabá baterka? Zastaví se většinou jednou do týdne.
×
×
  • Vytvořit...