Jump to content

tombas

Member_50
 • Content Count

  980
 • Joined

 • Last visited

About tombas

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do sklenice se skotskou je ta kostka přece jen trochu velká , ale sekáček to spraví . Super fotka!
 2. Nedá mi nezeptat se, jak k tomu poškození cívky došlo? Je to mechanické poškození "odborným" zásahem, něco jak popisuje Datel, nebo se to pokazilo samo?
 3. @Serza naprostý souhlas, experimentovat s barvičkama se dá na levnějších hodinkách, které si pár let necháš a když tě přestanou bavit, pošleš je dál s nevelkou ztrátou. U Rolexek pro několik generací je dobré držet se klasických barev a nadčasového vzhledu.
 4. Ale v pohodě, nic se nestalo. Pokud jsi fanda do hybridů analog/digi, klidně si založ vlastní vlákno třeba ve fotogalerii nebo "pochlubte se novými přírustky" a dávej tam své fotky a zkušenosti, možná tady bude víc příznivců této technologie.
 5. Tak jsem našel i nějaký ceník platný pro USA, nevím tedy, jestli počítá se zasláním hodinek do Japonska, nebo jen do lokálního servisního střediska v rámci USA. https://www.seikoserviceusa.com/pages/serviceprice/
 6. tombas

  Peugeot

  Vymyšleno u Peugeotu, vyrobeno v Číně. Podobné doplňky má většina automobilek a nejde o nic jiného, než majitelům aut nabídnout doplňek se stejným názvem. S hodinařinou to nemá nic společného, je to na úrovni triček nebo kšiltovky s logem.
 7. Tak to je skvělá zpráva, ušetřil sis na další hodinky pro sebe.
 8. Rád bych napsal svou čerstvou zkušenost s Jomashopem. Hodinky mi v pořádku dorazily vč. krabic, karet atd., balení nic moc, jen kartonová krabice a v ní už originál krabička výrobce hodinek, žádné bublinkové fólie nebo vycpávky. Naštěstí dopravce nic nepoškodil, nepromáčkl ani neotloukl. Doprava trvala 6 týdnů, ale za to může Česká pošta, které to trvalo měsíc od převzetí zásilky od DHL. Doufejme, že je to způsobeno Vánocema a normálně je to rychlejší. Nicméně za mě Jomashop OK.
 9. tombas

  Bulova novinky

  Určitě tady nejsou fotky všech barevných variant a modelů, takže pokud na něco narazíte, klidně přihazujte a doplňujte, aby to vlákno žilo a bylo pokud možno aktuální. Bulova 96B360 Frank Sinatra automatic men`s 40mm Bulova 96B359 Frank Sinatra automatic men`s 40mm
 10. Nejlepší by bylo, kdyby se na to podíval zkušený hodinář a zhodnotil, zda je to opravitelné a případně za kolik.
 11. Jsou parádní, ale výška 14 mm mi na oblekovky přijde přeci jen trochu moc.
 12. Tak to vypadá, že Dan D už na tu naši "odbornou" debatu dávno rezignoval a nejspíš už vesele nosí nějaké otlučené Omegy nebo Breile.
 13. Jak už bylo napsáno výše, není sál jako sál a jsou prostory i v nemocnici, které nejsou a nemusí být dokonale sterilní. Operační sály jsou něco jiného, něco jiného jsou vyšetřovny, porodní sály apod. To bych nechal na uvážení tazatele, resp. jeho manželky.
×
×
 • Create New...