Jump to content

tombas

Member_50
 • Content Count

  1,447
 • Joined

 • Last visited

About tombas

 • Rank
  ¯\_(ツ)_/¯

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Ostrava

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdá se mi to, že ti nožky hodinek přesahují zápěstí? To máš tak útlou ruku, nebo jsou ty hodinky tak velké? Jinak gratulace a ať šlapou jako hodinky.
 2. Můj favorit je MDS18 pak MDS49, 23 a poslední 04. Neptej se mě proč.
 3. Ty hodinky jsou nádherné, ale té datumovky je opravdu škoda. Kdyby tam na datum dali subciferník, jako je na pozici 9, bylo by to symetrické a prakticky dokonalé. Jenže pak by neměli kam dát značku propisky, takže to celkem chápu.
 4. Co to jsou za hodinky nevím, ale zjevně i u Johnyho mají zavřená hodinářství, když mu nikdo nedokáže zkrátit tah.
 5. tombas

  SEIKO 5

  @nooski máš nádherné fotky a ty hodinky na nich vypadají neskutečně. Kam se hrabou produktovky. Jo a s těmi tuňáky bez konzervy máš pravdu, taky už mě to napadlo.
 6. Je rozdíl mezi drobnou vůlí při nastavování, tj. při otáčení korunkou, kdy je cítit jakoby chod naprázdno a mezi vůli v uložení, kdy se ručička bambelá při pohybu hodinek. Je celkem fuk, jestli je to minutová nebo hodinová ručička.
 7. https://www.adidas.cz/hodinky-archive_m3/CM1654.html?cm_mmc=AdieSEM_PLA_Google-_-GS-OPT-CZ-Categories-NonBranded|mid-funnel-_-NEW NONBRANDED - unisex-_-PRODUCT_GROUP Pěkné digitálky, ale nejvíce mě zaujala tato věta: "Tyto nerezové hodinky tě vrátí do éry analogu." Něco mi uniká?
 8. tombas

  SEIKO 5

  Musíš bystře zareagovat: "Ale kdepak, ty už mám dlouho!" a je fuk, že "dlouho" jsou třeba dva měsíce .
 9. Dík za odkaz, i když tohle asi není téma, které by někdo moc často řešil a když tak v sekci servis.
 10. tombas

  SEIKO 5

  To máš pravdu, ale ten kdo nenosí hodinky a nerozumí jim nás zase až tak moc nezajímá. Viz. moje rodina. Za poslední ani ne rok jsem si pořídil troje nové hodinky a přestože je nosím a střídám, nikdo si ničeho nevšiml. Taky to má výhodu, že nemusím nikomu nic zdůvodňovat .
 11. Myslím, že to je u Seika důvod k reklamaci, pokud jsou v záruce. Jinak zkusit poslat dobrému hodináři, aby zjistil příčinu. Taková vůle by tam být neměla.
 12. tombas

  SEIKO 5

  Typický OWG je můj brácha, ten má a nosí jediné hodinky dokud se nerozpadnou a to ještě obyčejné quartzky. Měl ale i jedny starší automaty Seika, musím zjistit, jestli je ještě má, že bych je od něj stáhnul a nechal oservisovat. Bottle capy trochu výstřelek pro ty, kdo se nebojí vzít na ruku něco neotřelého a tvarově výrazného. Určitě vzbudí víc pozornosti než většina klasických hodinek.
 13. tombas

  SEIKO 5

  ještě jeden detail
 14. 19:18:32 na všech stejně!!! Máš hezkou Casio sbírku.
 15. Klobouk dolů, držím palce a fandím ze všech sil. Jen takový hloupý námět, co zkusit komaxit? Já vím, není to porcelán, ale vypaluje se při cca 400°C, na podkladní barvu tampónovým tiskem natisknout indexy a uzavřít čirou vrstvou práškové barvy. Ale ne, nic. Vrabec nebude učit orla lítat. Sorry.
×
×
 • Create New...