Jump to content

Tomsn

Member_50
 • Content Count

  163
 • Joined

 • Last visited

About Tomsn

 • Rank
  Učedník
 • Birthday 01/06/1990

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Brno
 • Fanoušek značky
  Tudor, Omega, Zenith

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Já se mohl naočkovat na konci prosince prvníma dávkama v ČR... nechal jsem to ze solidarity ostatním... nevím ani proč to píšu... spíš takovej výstřel Připadám si moc mladej a 15 let jsem defakto nemarodil s ničím.
 2. Já kupuju Lego mladšímu bratrovi každé narozky a vánoce teď v Lednu dostal ještě nové Ferrari, MCa a Jeepy... jen to ještě nemá postavené protože se připravuje na advokátní zk.
 3. Valenýn... pro přítelkyni První jednoručky..
 4. Musím Jirkovi poděkovat s výběrem dárku k V. pro přítelkyni Nakonec mi udělal nabídku a ta se nedala odmítnout. Přítelkyni se MS moc líbí viz. foto... možná jsou na ni trošku velké.. ale když to tak má ráda Děkuji moc Halveti.cz za rychlost preciznost a rady při výběru.
 5. Nepoužíváš taky Ctrl+Space ? A omylem zmáčkneš Alt+Ctrl+Space ? to pouští funkci Read Aloud a ta přeskakování slov zablokuje.
 6. Zítra se podívám třeba bych ještě na firmě ve skladu 1522 našel funkční starou daroval bych ti ji... osobně zkušenosti čím novější tiskárna tím větší šunt a spotřebák... viz řady HP203 atd... zlatí držáci jako HP1200, 2055 atd :-)
 7. Zajímavé akce :-) https://bottlesandstories.cz/classic-ladie/octomore-9-1-0-7l-59-1-akce-1-the-classic-laddie-0-7l-navic.html?search_query=Octomore+10.1+0%2C7l&results=2 https://bottlesandstories.cz/classic-ladie/port-charlotte-10yo-0-7l-50-akce-1-the-classic-laddie-0-7l-navic.html
 8. Já je mám :-) A jsou furt boží :-)
 9. Ahoj, zkus jít do windows/system32/spool/printers tam vše smáznout a pak v cmd jako admin spustit znova službu net start spooler
 10. Je to CPU limited takže GPU stačí integr, já bych každopádně šel do skládačky. Nevim co si mám představit pod pojmem "kvůli záruce se to nevyplatí" - pokud si netroufneš sám tak snad polovinna eshopů má skladbu PC z komponent zdarma ne? Zkus nadhodit budget a trváš na micro PC? V práci máme dost těchto HP značkových sestav a co tam cpou za desky a zdroje atd... hrůza.
 11. Popř. můžeš uvést jaký HDD, kamera, SD karta v ní? Ale nejspíše bude limitující spoj PC x kamera.
 12. Ahoj, nemá někdo zkušenosti s intalací stmívačů na osvětlení Philips? Jedná se o tyto světla Philips LED matrix svítidlo stropní 6x4,5w selv 40927/30/16 a Philips LED matrix stropní svítidlo 4x4,5w selv 40925/30/16. Nikde na webu Philips nemůžu najít kompatibility list a jejich text funguje s většinou stmívů mně moc neuspokuje :-( nějáká rada jaký bych mohl vybrat od ABB? Děkuju moc za rady a postřehy. Tom

  1. Frostie

   Frostie

   zkus oslovit člena Majk1

  2. Tomsn

   Tomsn

   Děkuji zkusím ho poprosit. Tom

×
×
 • Create New...