Ahojte všetci, chcel by som Vás požiadať o Váš názor. Mám po svojom nebohom dedovi hodinky značky Marvin, no nie som si istý, či je to originál alebo nie (nemajú nad nápisom tú korunku) a chcel by som si ich nechať z renovovať, prípadne predať. V prípade renovácie sa Vás chcem opýtať, či tu na diskusiu chodieva niekto zo stredného Slovenska (najlepšie z Martina, či okolia) PS: obrázky tu dám až neskôr (blbne mi net) a tiež iba prednú stranu (rozoberať ich určite nechcem) Ďakujem