Jump to content

jendazhor

Member_50
 • Content Count

  802
 • Joined

 • Last visited

About jendazhor

 • Rank
  Závislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  t. č. pod kopcem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tenhle příspěvek mi před mnoha měsíci úplně unikl. Titanový databanky s přehledným displejem a střízlivým designem, co jsem neznal. Za mě jako dost dobrý!
 2. Tak alespoň, že udrželi výrobu v rámci impéria, nad kterým slunce nezapadalo...
 3. Hmm, fakt výroční. Do sbírky dobrý. Ale moc to tehdy nakonec nedopadlo. Nicméně by mě zajímal příběh takových hodinek. Jestli si je fakt někdo u příležitosti svatby pořídil. Nebo je dostávali lidi, které se na přípravě podíleli. Nebo se někdo jen na svatbě snažil trochu vydělat a není to nic oficiálního. Nebo nevím. Co je to vlastně za výrobce a model?
 4. U té vyteklé baterie a hrbolkovatého displeje už bych moc nedoufal. A ono to přeci běhá. To je úspěch. Zajímavé, jaké barvy umí vykouzlit elektrolyt, či co to je, vyteklý ze starých knoflíků. Občas vídám jasně blankytně modrou. Fakt hezká barva, ale nevidím jí rád...
 5. Hmm, pěkně sis na prázdniny nadělil. Ricoh s kalendářem vypadají moc zajímavě. I z ostatních bych si vybral. Pravda, dvoje už mám, ale ještě bych doplnil. Třeba Citizeny 7820 v tomhle provedení se mi líbí. A ana-digi Ricoh taky vypadají zajímavě. Tak se těším na podrobnější popisy jednotlivých modelů.
 6. ...a pozdrav shůry. Samozřejmě krásný diginy. STR-2000, jestli se nepletu. Tak mě napadá, kde se vlastně původně poprvé objevil tenhle pásek s tabulkou pro přepočet rychlosti větru mezi metry a uzly. Ví to někdo? Vidět je na všech možných modelech různých výrobců, takže to vypadá na druhovýrobu Číňana, ale nevím, jestli byl poprvé na nějakém konkrétním modelu. Je to blbost, ale tak mě to napadlo...
 7. Prťky v krásném stavu. Dnes už se většinou vidí dost jeté.
 8. Včera bez displejů. Kováky GS-1400. Ale vlastně sem mezi diginy ani nepatří. Na druhou stranu jsou to G-shocky.
 9. Díky, chlapi. Ještě doplním, že na tomto modelu (a zřejmě i na jiných v řadě) lze vypnout automatický příjem rádiového synchro signálu. Hodinky se pak zbytečně nesnaží každou noc a asi i šetří baterii. Ale musel jsem z nich udělat "denní" hodinky. Na noc nejsou ideál, protože ty kovové ručky jsou v šeru špatně vidět. Ovšem ve dne je to vcelku krása.
 10. Nevím, na co se dívat dřív. Jestli na káry, ajroplán, nebo diginy. Pěkný!
 11. Další z přírůstků do mé řady brutalistních Casio Géček popelníkového střihu a obludného tvaru z doby okolo přelomu tisíciletí. Casio GW-1000BDJ. Modelový rok 2003. Teda abych nekecal, takhle vypadající model oficiálně neexistuje. Líbí se mi černé tělo a náramek, ale nemám zrovna v oblibě inverzní displeje černé verze BDJ. Obecně kvůli horší čitelnosti. A tak jsem vzal stejný modul z stříbrného modelu GW-1000DJ, ovšem s pozitivním displejem a vložil ho do černoušů (údajně součást kolekce „Black Force“). Pak to vypadá takhle. Chápu, že ne každý miluje tahle solárně rádiová těžítka
 12. Citizen, modul 9417. Rok výroby 2000, modelový asi 1999. Tehdy za 50 000 Jenů. Takže celkem balík. Komplet titan. Voděodolnost 10 Atm. Externí anténa na rádio. V téhle verzi jen japonské frekvence. Ale z apky na mobilu synchronizují bez problémů a zatím vypadají, že šlapou dost přesně. Musím říct, že jsem z téhle tvarové podivnosti zatím dost nadšený. Na mou ruku akorát příjemně sedí. Jejich ségrám, se stejným modulem ale jiným designem, se mi zatím nepodařilo rozchodit ručky, jen vteřinovou. To bude trochu ořech.
 13. Jsem jediný, koho při pohledu na tyhle hodinky napadla slova "Darth Vader"? A pak hned "svářečská kukla". Co je to za divočinu?
×
×
 • Create New...