Jump to content

Zeeberdee

Member_50
 • Content Count

  296
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Zeeberdee

 1. Sacek moc neresim, ale jo, libi, mel by se vyprat, aby nepoustel barvu. kecky jinak super, je tam dost dobrejch detailu.
 2. zatim je dam do krabice a s uctenkou do skrine, uvidime, co z toho bude
 3. darek k Vanocum, nosit nebo radsi schovat?
 4. Tak tohle je fakt pecka, ten cifr na světle (druhá fotka) nemá chybu.
 5. Jo taky mě to se.e ji tam cpát, dávám ji tam jen pro jistotu jako konzervant.
 6. Já to dělám takhle: Kilo masa (měl jsem vepřovou pečeni), všechno na střední kostky nakrájet. Třetinu nakrájíš na malý kousíčky. Vezmeš si 100ml vody, ve který rozpustíš čajovou lžičku moučkovýho cukru, 6g pragandy a 16g klasický soli. Maso a roztok začneš hníst rukama cca 30 minut, dokud se Ti nevytvoří takový blátíčko. To naštosuješ do šunkovaru, pořádně udusáš. Zavřeš šunkovar a necháš v lednici min den odležet. Pak vaříš ve vodě 1,5-2 hodiny v teplotě 75-80 stupňů. Pokud nemáš šunkovar, kde je teploměr, tak si tam hoď teploměr třeba z trouby. Já mam plyn, minimální plamen na minimální
 7. To máš dobrý, já to hnětl rukama 30min.
 8. Mám na to šunkovar, nemá to chybu, je skladnej. Jen je s tím práce na přípravu a pak nepřešvihnout teplotu a dobu vaření. Je to jiná kvalita, tohle je vepřová z pečeně. Výhoda je, že to jí i holky doma a nekoukají naproti oknu, jestli tam není, jako v kupovaným plátku šunky, něco, co nepřekousnou.
 9. Myslím, že jo. Dal jsem tam víc mouky a pořádně rozpálil pánev. Nemělo to chybu. Jen teda ta pánev dostala pěkně zabrat..
 10. dneska sbiram plusovy body, ceka me jeste o vikendu flank steak, husa a sunka....se z ty kuchyne nehnu
 11. Už je mám nějakej pátek a pořád jsou boží. Ještěže jsem to zatmění mysli, že je prodám, měl jen chvíli.
×
×
 • Create New...