Zdravím, dnes mi zničeho nic přestala na T-touch titanium (koupeno 2007) fungovat dvě místa na dotykovém sklíčku. Jednak teploměr, což bych oželil, ale nejde ani prostředek, což je celkem nepříjemné. A tak se chci zeptat, než to někam pošlu, jestli se vám to někomu stalo a případně kde byla závada a kolik stála oprava. Tissotky jsem dostal před třemi lety darem a představa nějakých 8 kkč bouchnutých za opravu mne vrácí opět ke Casiu či podobným značkám . Předpokládal jsem, že hodinky za více jak 20 tisíc při slušném zacházení vydrží víc... Díky za případnou reakci.