Jump to content

mrakodrap

Member_50
 • Posts

  2,193
 • Joined

 • Last visited

About mrakodrap

 • Birthday 04/05/2007

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Bydlím si dobře :)

Recent Profile Visitors

26,468 profile views

mrakodrap's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Já bych tady také chtěl roBerta jako hlavního šerifa dál. Jak jsem ho měl čest poznat, tak je to člověk přísný, racionálně uvažující člověk s vůdčím smyslem. Na druhou stranu chápu, že obsluha a práce na na chronomagu vysiluje. Ať se rozhodne jak chce, tak jsem mu vděčný za všechnu práci, kterou pro nás všechny udělal.
 2. Mám zde na prodej Maurice Lacroix Pontos Automatic Chronograph Titanium. Velikost pouzdra 43 mm, nejsou přeleštěné, ale stroj je komplet po servisu a je k tomu doklad. Tlakovka OK.. Je k nim krabice v které chybí ta vnitřní část a záruční karta. Cena 25.000,-Kč. Pěkné hodinky na léto.
 3. Neměl jsem to srdce je nechat v inzerci ležet.
 4. Zenith Grande Class Traveller Multicity - průměr hodinek 46 mm - hodinky v původním krásném stavu - na roce za celou dobu asi 20x, neleštěné, po servisu - vybavený kalibr El Primero 4037 s 45 kameny, 55 hodin rezerva chodu - ukazatel rezervy chodu, velké datum, chronograph, ukazatel aktuálního času po celém světě - Multicity - průhled na setrvačku skrz číselník - průhled na stroj - kompletní balení, rok 2012 Cena: 179.000,-Kč
 5. Koupím pro kamaráda Breitling Transocean Chronograph Untime. Jestli máte a chcete prodat tak prosím o zprávu. Barva číselníku nehraje roli.
 6. Jaký je zdroj informace?
 7. Za kamaráda prodám tyto nádherné Corum Ti-Bridge v komplet balení. Hodinky jsou cca půl roku po servisu v Onyxu Jihlava a šlapou parádně. Asi nemá smysl tento počin z dílny Corum více představovat, ale pro pořádek: titanové pouzdro o rozměrech 42,5 x 41,6 mm, přímo úžasný in-house stroj na který je pokoukání z obou stran, řemen aligátor, bezpečnostní spona. Prostě hodinky vybočující z šedi běžné produkce. Cena hodinek: 160.000,-Kč
 8. Koupím Breitling box jako na obrázku, nebo podobný. Dále pak koupím origo kaučuk na překlápěcí sponu klidně i pokrácený v rozměru 22-20 modrý, nebo hnědý. Rád koupím i origo krokouše v tomto rozměru modrého, nebo hnědého ať už na trnovou, nebo překlápěcí sponu. Nabídněte prosím co máte. Díky. 18825378-lxp2d80n4vy80qjqr09xmigs-Large.webp
 9. UP na krásné pilotky v super velikosti.
 10. To je pravda, ale jestli to dobře chápu, tak zde se nebavíme o tom z čeho se zaplatí ono poškozené auto, ale o tom z čeho se zaplatí to co bude poškozeno požárem mimo toto vozidlo. Tedy například podzemní garáž, ostatní vozidla zaparkované v blízkosti a podobně. Toto s havka a živlu nelze pokrýt.
 11. Omlouvám se všem. Zapomněl jsem na tak důležitou věc jako je cena a ta je 29.000,-Kč.
 12. Prodám svoje Biatec Corsair se strojem od Eterny 3902A a 65. hodinovou rezervou chodu ve velikosti 40mm. Hodinky jsou kupované na Chronoshopu 1.10.2019.
 13. Koupím řetízkáč, nebo labutě na příští sezónu. Nabídky prosím do zpráv.
×
×
 • Create New...