Přejít na obsah

Grilko

Členové_50
  • Příspěvky

    57
  • Registrace

  • Přítomen

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

Grilko's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

-1

Popularita

  1. Stále k dispozici parádní servisované potápky na léto ...
  2. Taky mě to hned praštilo do očí. Za mě vrchol trapnosti! Copak on je snad ambasadorem RLX? Pochybuji. Jen má potřebu křičet do světa " Hele, mám od táty Daytony .. "
  3. UP, cena stejná, 40 000,- Doplním, že se jedná o ref.WAY211C.BA0928
  4. Stále aktuální ... .
  5. S ohledem na dotazy doplním, že hodinky jsou v K. Varech, v případě zájmu je mohu po dohodě přiblížit do Prahy, příp. Plzně. Preferuji osobní předání, nerad bych je posílal.
  6. Nějaké dotazy probíhají, ale nic definitivního. Takže STÁLE VOLNÉ, cena 40k zůstává.
  7. Já měl včera taky parádní neděli s hodinou strávenou u AD v Pažížšké ... Po jedenácni měsících od "zápisu" jsem si domu odnesl své první nové ROLEX
  8. S MTS V4 určitě chybu neuděláš! A ve verzi Pikes Peak už vůbec ne. Je to skvělá motorka a v této kategorii "SUV" jednoznačně nejhezčí ( tedy alespoň pro mě ). Za mě je dokonce hezší než verze RS. Ta mi za ty peníze připadá nějaká nedotažená. Tady se asi počítá s tím, že když už na ní někdo má skoro mega, tak ho pár doplňků z katalodu už asi nepoloží
  9. ... jako obvykle, mé nejoblíbenější daily watch
  10. Grilko

    Čekací doba na Expy

    Kde jsi je prosím tě objednával? Já jsem si je "objednal" v Carollinu letos v lednu ... Dle tvé zkušenosti by tedy mohly brzy vyjít i na mě
  11. Grilko

    Vaše první Rolex

    Ahoj. Na kolik odhaduješ tu čekačku? Nebo máš přímo konkrétní zkušenost?
  12. Souhlasím! Vydžel jsem snad 3 díly a pak litoval času, který jsem "tomu" byl ochoten věnovat.
×
×
  • Vytvořit...