Jump to content

yed69

Member_50
 • Content Count

  746
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by yed69

 1. Mám to navlas stejně. Zvláštní.
 2. Tak to jsem tady špatně. Sry, jdu.
 3. A co je veselé, to "Nezdvořák" nebo "do piče" nebo "z prdele"??
 4. On to není úplně blbý nápad. Příjezd, parkování, koridory, všechno velkokapacitní.
 5. Při vší úctě, zásobník mi neselhal nikdy a ještě jsem neslyšel ani nečetl, že by zásobník byl nejporuchovějsi:) Ale nechci dělat chytrého, rád se nechám poučit. Která část zásobníku způsobuje ty poruchy?
 6. G17 váží prázdný okolo 700g a ty tři plné zásobníky dalších 700g a to máš okolo pasu. Autobus nedoběhneš, stáhne ti to kalhoty
 7. Republiku mají dnes sužovat silné větry. Jsem tedy rád, že z jsem včera díky covid-u přišel o čich...
 8. Až tři zásobníky? Nevidím průkaz a odznak
 9. Zato se ví jistě, že nejpozději za 80 let tu nebude nikdo z nás aktuálně přihlášených. Není úniku, ani s vakcínou.
 10. Starý obchodník Taussig umírá. Celá rodina postává kolem jeho lože a umírající sípavě povídá: “Sáro, ženo moje, jsi tu?” “Jistě, Mojše, to víš, že jsem.” “A Arnošt, můj prvorozený syn, je tu taky?” “Ano, tatínku, jsem tady.” “A Icik, můj mladší syn, taky?” “Ano, tatjinku, jsme tu všichni.” “A KDO JE VE KŠEFTĚ??!!!”
 11. Tu mám ještě někde doma, od školy jsem ji neotevřel...
 12. Až klekne to PC, čeká nás státní bankrot.
 13. "Rabbi, slyšel jste to? Můj děda volil Bidena! On celoživotní republikán, celá rodina republikánská, taková ostuda." "Uklidněj se, Silberstein, kdyby byl naživu, nikdy by to neudělal."
 14. Úžasné video o opravě léta zatopených hodinek, oprava asi nebyla levná, vhledem k tomu, co všechno hodinář vyměnil... Restoration of a Rusty Rolex
 15. Na těch nožích žádnou špínu nevidím. Ale, pane bože, on s nimi něco řeže! Hnusné. Nůž patří přece do vitríny.
 16. Bez urážky - v jakém oboru jsi aktivní, že nic okolo sebe nepozoruješ? Celá naše ekonomika je meziročně minus asi šest procent..nechci se hádat. Jen vědět, kam to ještě nedolehlo.
 17. Ten se opravdu povedl. Líbí se mi.
 18. Co ti na tom přijde vtipného? Chtěl bych to pochopit. Pototýkám, že ho mám rád a líbí se mi i ta písnička.
 19. Je po tátovi. Patří si ji nechat. Ještě to může být i úchopem. Já jsem měl zlozvyk tlačit na palce a horním jsem někdy přibrzdil závěr. Stačí malinko a nevyhodí/skřípne hilznu v okénku.
 20. Znám. Narazil jsem na podobný problém s mou CZ85. Řešení jsou v zásadě možná jen tři: a) G17, b) G19, c) G26. Je to smůla, ale když trefíš na klumpr, můžeš měnit co chceš, i laborovat se střelivem, výsledek je nedůvěra ve zbraň. A to je nanic. Vyměnit.
 21. v .pdf jako 1.příloha je vyplněná ŽÁDOST O POVOLENÍ, 2.příloha je dopis také v .pdf: V ___ dne___ Dobrý den, Žádám o nákupní povolení elektronickou cestou a zaplacení částky na účet. Zároveň žádám o zaslání usnesení do datové schránky. Poplatek 200Kč zaslán na číslo účtu 3711-33524011/0710(ověř si), Variabilní symbol RČ:______ V případě kladného rozhodnutí se vzdávám práva na odvolání ve věci usnesení o vydání nákupního povolení o nabytí zbraně kategorie B. Děkuji předem za vyřízení. V případně potřeby mne, prosím, kontaktujte na níže uvedeném telefonu nebo e-mailu. S pozdra
 22. Já Vás nesnáším:-)... když jsme tak u toho - jak přesný je takový prak a na jakou vzdálenost se s tím dá trefit?
×
×
 • Create New...